Rozmowy kwalifikacyjne w SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA

Konstruktor 2016-09-10 00:06 przez Paweł

Przebieg rekrutacji

Najbardziej chamski rekruter, jakiego słyszałem, a mialem do czynienia z jakimiś 30-toma. "Wychodzimy z założenia, że to Panu zależy i ruszy sie pan te 300 km do nas na rozmowe, ponieważ nie preferujemy skype, pana portfolio dokumentacji rowniezr nie chcemy ogladac, musi pan przy nas cos narysowac" Jakis absurd.. Jest skype, jest internet, mozna przeslac rysunki, modele do oceny, a dostaje sie jakąś zasciankowosc i totalne chamstwo wobec potencjalnego pracownika. Wybaczcie ludzie ze Scani, ale 300 km na wstepnaa rozmowe wypadaloby czlowieka nie ciagnac, tym bardziiejj, ze wtedy traci tylko potencjalny pracownik, czas, pieniadze. A wy? Wyjmijcie glowy z ... drogie szefostwo Scani, bo ja sobie nie pozwolilem, zeby taki ktos do mnie w ten sposob mowil do sluchawki w sprawie pracy. I oby wiecej takich jak ja..albo akceptujecie portfolio i skype od osoob ktore chcecie ciagnac pol Polski, allbo sami robcie.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.