SafeTech Sp.j.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dziś w firmie odczuliśmy pierwsze oznaki wiosny, choć śnieg ciągle nie odpuszcza. Niektórzy z nas przerwę na lunch spędzili bardzo aktywnie...

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Serdecznie witamy Użytkowników portalu GoWork.pl,


chcemy być "na bieżąco" z Kandydatami zainteresowanymi naszą firmą i postaramy się odpowiadać na Państwa pytania.


Jesteśmy firmą o kilkunastu specjalizacjach, w ramach których dostarczamy niezbędne narzędzia i zaawansowane technologie. Naszą misję, jaką jest tworzenie bezpieczeństwa Klientów we wszystkich branżach przemysłu oraz służbach ratowniczych, komunalnych i innych, z powodzeniem realizujemy już od 15 lat.


Istotna jest dla nas zarówno satysfakcja Klienta, jak i naszych pracowników, dlatego jesteśmy otwarci na komunikację z Państwem. Wszystko po to, by móc jeszcze lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu, na którym będziemy zamieszczać aktualne oferty pracy oraz informować zarówno o procesie rekrutacyjnym, jak i o bieżących sprawach związanych z funkcjonowaniem naszej firmy.


Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami, jednak nie wszystkie kwestie można poruszać na forum. Zapraszamy zatem do kontaktu bezpośredniego, we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia, pod adresem e-mail: info@safetech.net.pl


Pozdrawiamy,

Zespół SafeTech


 

Pomocna?
Tak5Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
SafeTech Sp.j.