Rhenus Logistics S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy!


Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat naszego przedsiębiorstwa. Cenimy każdą konstruktywną krytykę, czy to od naszych klientów, czy pracowników. Wszelkie merytoryczne uwagi wyznaczają nam kierunek zmian i obszary wymagające poprawy, dlatego zapewnimy, że wyciągniemy z nich wnioski.

 Jednocześnie z przykrością stwierdzamy, że w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna. Przypominamy, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu wszystkie opinie, nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą archiwizowana za zgodą Administratora serwisu.

Zachęcamy do obiektywnej i kulturalnej dyskusji. W przypadku spraw wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@pl.rhenus.com


Pozdrawiamy, Rhenus Logistics S.A.

Rhenus Logistics S.A.