Profil

O firmie

  Maria Biernacik-Bańkowska Prezes Zarządu, Revitum S.A.

  Absolwentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie na kierunku politologia o specjalizacji filmowo-telewizyjnej. Ukończyła również neurolingwistykę w Instytucie NLP w Warszawie i uzyskała tytuł trenera. Prowadząc od 1996 roku własną działalność gospodarczą pod nazwa „Sukces M” przygotowuje i prowadzi wykłady oraz szkolenia na temat ekologicznego stylu życia, komunikacji międzyludzkiej oraz organizacji biznesu. Tematem zdrowia i zdrowego stylu życia interesuje się od dawna. Od sierpnia 2010 roku podjęła współpracę z Revitum sp. z o.o, wykazując duże umiejętności organizacyjno-finansowe od marca 2011 została również członkiem zarządu tej firmy. 1996 – do chwili obecnej własna działalność gospodarcza ”Sukces M” 2010 – dyrektor zarządzający Revitum sp. z o.o. 2011 – Członek Zarządu Revitum S.A.

  Przeczytaj cały wywiad »

  ala

  A jakies opinie o placówce w Poznaniu? Jaka atmosfera, zarobki (jako specjalista)?

  Paulina

  Zapraszam do przeczytania wywiadu, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,259910,wywiad-maria-biernacikbankowska @tuszer kuszer a czy nie ma możliwości, aby przejść na inną umowę?

  tuszer kuszer

  Opiszę stanowisko specjalisty; umowa na działalność gospodarczą ( tak jak piszą w wywiadzie to prawda), w dodatku bez podstawy. Powoduje to co miesiąc strach ( nie wiadomo ile zarobisz , i co gorsza nie masz na to wpływu !) Po drugie jak zachorujesz nie masz nic ;( Po trzecie; brak podwyżek ( nawet po 7 latach pracy) Podsumowując ; jeśli chcesz mieć dodatkową taka pracę może być, ale brak stabilności finansowej może wywoływać frustrację . Plusy: elastyczny czas pracy,

  Telemarketer 2017-03-31 08:56 przez Ciakson

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa z Pania Prezes. Sympatyczna kobieta ale chyba niezla cwaniura. Nie ma co sie denerwować, bo wydawalo mi sie ze mnie z pocalowaniem ręki tam przyjmują. Atmosfera rozmowy raczej luzna byla, malo formalna, malo napięta.

  Pytania

  Pytala o doswiadczenie w kontakcie z klientem, o to jak by sie zareagowalo na trudnego rozmówcę, czy jest sie spokona czy bardziej nerwowa osoba, o swoje wady i zalety tez chyba pytala. Krotki życiorys tez trzeba bylo przedstawic. Nic odkrywczego.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę