Profil

O firmie

  Maria Biernacik-Bańkowska Prezes Zarządu, Revitum S.A.

  Absolwentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie na kierunku politologia o specjalizacji filmowo-telewizyjnej. Ukończyła również neurolingwistykę w Instytucie NLP w Warszawie i uzyskała tytuł trenera. Prowadząc od 1996 roku własną działalność gospodarczą pod nazwa „Sukces M” przygotowuje i prowadzi wykłady oraz szkolenia na temat ekologicznego stylu życia, komunikacji międzyludzkiej oraz organizacji biznesu. Tematem zdrowia i zdrowego stylu życia interesuje się od dawna. Od sierpnia 2010 roku podjęła współpracę z Revitum sp. z o.o, wykazując duże umiejętności organizacyjno-finansowe od marca 2011 została również członkiem zarządu tej firmy. 1996 – do chwili obecnej własna działalność gospodarcza ”Sukces M” 2010 – dyrektor zarządzający Revitum sp. z o.o. 2011 – Członek Zarządu Revitum S.A.

  Przeczytaj cały wywiad »

  anonim

  Praca w miłej atmosferze. Pensja jest uzależniona od stanowiska, umiejętności i efektywności, zawsze pensje płacone w terminie. Jako pracownik bardzo cenię sobie tą firmę. Z placówek korzystają również znane osoby. Ważne jest też to, że można pomagać ludziom, jak się widzi jak ludzie wracają zdrowi i dziękują, to jest coś czego nie dadzą żadne pieniądze.

  ksssss

  Żenada, nie polecam pracy w tej pseudo firmie. Dobre opinie są od pracowników, i to z przymusu. Żadna z osob pracujacych nie jest zadowolona. Wypłaty na czas? buahhhahaha. Lepiej poczekac miesiąc na bezrobotnym niz tam isc.

  Ewelina

  Świetna i profesjonalna firma! Pracuje w Revitum od 2 lat. Miła atmosfera, super ludzie, wynagrodzenie zawsze na czas. Fakt, że pomagasz innym to rzecz bezcenna . Ciesze się, że ta praca daje mi takie możliwości.

  Telemarketer 2017-03-31 08:56 przez Ciakson

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa z Pania Prezes. Sympatyczna kobieta ale chyba niezla cwaniura. Nie ma co sie denerwować, bo wydawalo mi sie ze mnie z pocalowaniem ręki tam przyjmują. Atmosfera rozmowy raczej luzna byla, malo formalna, malo napięta.

  Pytania

  Pytala o doswiadczenie w kontakcie z klientem, o to jak by sie zareagowalo na trudnego rozmówcę, czy jest sie spokona czy bardziej nerwowa osoba, o swoje wady i zalety tez chyba pytala. Krotki życiorys tez trzeba bylo przedstawic. Nic odkrywczego.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę