Rozmowy kwalifikacyjne w Reca Polska sp. z o. o

Przedstawiciel Handlowy 2016-06-08 10:57 przez nieokreślony

Przebieg rekrutacji

Niby dwa etapy. Właśnie 'niby' 1 - rozmowa z kierownikiem regionalnym - tu OK. 2 - rozmowa z kierownikiem regionalnym i dyr. handlowym - też OK. Zostałem wybrany i ... okazuje się że jest jakiś 3 etap. Spotkanie na drugi dzień - z mojej strony nie możliwe oraz nie poważne ze strony firmy. Mają się odezwać z nową propozycją i na 4 dni zapominają o swoim wybranym kandydacie.... Ich strata, ja w międzyczasie dogadałem warunki i mam inną pracę.

Pytania

Przykład scenki sprzedażowej mocno nie trafiony. Dane na podstawie których trzeba było 'coś sprzedać' były sprzeczne co do zasady. Mam wielo-letnie doświadczenie w sprzedaży a dodatkowo prowadziłem również szkolenia sprzedażowe dla swoich ludzi, którzy osiągali rezultaty - więc 'coś' o tym wiem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Przedstawiciel Handlowy 2016-01-23 12:23 przez pracownik

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja w Reca Polska to 2 etapy: 1 - rozmowa z Kierownikiem Regionalnym. 2 - rozmowa z Kierownikiem Regionalnym i Dyrektorem Reca Polska (pod warunkiem, że się przejdzie przez 1 etap). Ogólnie rekrutacja nie jest łatwa dla kandydata, ale przebiega bardzo fajnie. Kierownicy są w porządku i fajnie podchodzą do wytypowanych kandydatów. Rozmowa z Dyrektorem może być trudniejsza, bo jest to człowiek bardzo wymagający, ale i tak decydujące zdanie należy do Kierownika.

Pytania

Aplikowałem na stanowisko handlowca i oczywiście nie obyło się bez scenki sprzedażowej. Podchwytliwych pytań nie było.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)