PwC Polska

3 Dodaj opinię

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Siłą PwC są ludzie. Obecnie zatrudniamy w Polsce już ponad 4500 osób. Ponad 70% wszystkich pracowników to osoby poniżej 35. roku życia. Każda nowa osoba dołączająca do PwC ma do dyspozycji Buddiego, który pomaga jej w pierwszych miesiącach pracy. Funkcjonuje u nas szereg różnych programów mających wpływ na budowanie przyjaznej atmosfery np.: coach - coachee, Big brother - big sister, PwC Joy w ramach którego zapewniamy np. masaże w biurze. Organizujemy także wolontariat pracowniczy, dający możliwość przeznaczania kilku godzin w miesiącu na działalność społeczną. Pracownicy PwC mogą korzystać również z elastycznego czasu pracy, świeżych owoców każdego dnia i aktywności sportowych dofinansowanych przez firmę.

Naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata.

  • Odpowiedzialność - angażujemy się w działalność na rzecz wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki, przejrzystości działań i społecznej odpowiedzialności biznesu.
  • Różnorodność - stawiamy na różnorodność: zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych uczelni i wydziałów. Dajemy możliwość pracy przy różnorodnych projektach.
  • Ekspertyza - dajemy możliwość uczenia się biznesu od najlepszych, zarówno pod kątem dalszej kariery w korporacji, jak i z myślą o własnym start-up’ie.
  • Kompleksowość - jako jedyna firma z branży oferujemy rozwiązania biznesowe „od strategii do wdrożenia”.
  • Innowacyjność - dostarczamy zaawansowane technologicznie rozwiązania odpowiadające na wyzwania rzeczywistości i przyszłości.
 

Nasze wartości

 

#Act with integrity

#Make a difference

#Care

 

#Work together

#Reimagine the possible

 

www.pwc.pl

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
PwC Polska