PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Szkolenia on-line

Firma Szkoleniowa Psychodia jest placówką umożliwiającą zdobycie nowych umiejętności w prosty i wygodny sposób. Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie klientom jak najlepszej jakości usług. Zajmujemy się organizowaniem kursów, szkoleń przez Internet, zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Oferujemy kursy i szkolenia on-line, prowadzone w całości przez Internet. Specjalizujemy się w szkoleniach psychologiczno-pedagogicznych dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, doradców zawodowych oraz terapeutów.

Kursy w formie zdalnej pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Kursanci sami wybierają kiedy się uczą, oraz ile czasu potrzebują na ukończenie szkolenia. Uczestnicy kursu otrzymują fachowo przygotowane materiały edukacyjne, a w dogodnym dla siebie momencie mogą przystąpić do egzaminu, czyli opracowania odpowiedzi na pytania podsumowujące zdobytą wiedzę. Po pozytywnym zakończeniu każdego kursu wystawiane jest zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje zdobyte na szkoleniu w formie on-line, bądź dokumentacji tradycyjnej.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego „Psychodia” w dniu 15.12.2017 r. wpisana została pod nr 23 do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez powiat lubaczowski.

www: www.ekursyonline.pl
Facebook: www.facebook.com/ekursyonline
Instagram: www.instagram.com/ekursyonline
Twitter: www.twitter.com/ekursyonline

 

 
PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska