Przedszkole Słoneczko

Radom

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 43 ocen.

Rozmowy kwalifikacyjne w Przedszkole Słoneczko

Nauczyciel 2016-03-16 17:10 przez realistka

Przebieg rekrutacji

P. Dyrektor szuka nauczyciela- pomocy czyli osoby która będzie pomagałą przy przewijaniu dziecka, przebieraniu i karmieniu. Na początek najniższa krajowa ,umowa zlecenie (na temat ewentualnej umowy o pracę p. dyrektor nie wspomniała słowem). P. Dyrektor zaproponowała abym przyszła na próbę i zobaczyłą jak wygląda praca w przedszkolu. Dodała że potrzebuje tygodnia aby sprawdzić czy się nadaję na nauczycielkę, oczywiście przychodziłabym tydzień do pracy ZA DARMO! Każda szanująca się firma nawet jak wdraża pracownika w szkolenie to zawiera umowę np. umowę zlecenie i płąci za każdą godzinę spędzoną w pracy. Zgadzam się ze stwierdzeniem że p. dyrektor wykorzystuje fakt że ciężko jest znależć pracę w rejonie radomskim. To jest niepoważne ze strony p. dyrektor żeby ludzi traktować jako darmowych pracowników.Szkoda zawracać sobie głowy rozmową rekrutacyjną z tą Panią bo ona nie szuka pracownika tylko darmowej siły roboczej zwanej dalej -frajera.

Pytania

Proszę opowiedzieć o sobie, czym się pani zajmowałą wcześniej.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Nauczyciel 2016-02-03 23:45 przez slonko

Przebieg rekrutacji

Dziewczyny nie wierzcie w to co jest proponowane przez p. dyrektor tego przedszkola. Jestem po rozmowie i pani dyrektor nie szuka nauczycielek tylko pomocy ,ktora bedzie chodzila z jednej grupy do drugiej, przewijala dzieci, przebierala i karmila je.Wiec to sie nazywa POMOC w przedszkolu droga Pani dyrektor. A i proponowanie tygodniowej praktyki pedagogicznej oczywiscie ZA DARMO troche pani przesadza- ktoskto ma wyksztalcenie nauczyciela posiada pelno praktyk!!!!!! Szuka tylko naiwnych, ktorzy beda wykonywac prace za darmo a pozniej po tygodniu podziekuje i tyle. Tak wykorzystuje fakt, ze w Radomiu jest duze bezrobocie wsrod nauczycieli.

Pytania

Prosze opowiedziec o sobie, co robila Pani wczesniej. A i czy zgadza sie pani na darmowa praktyke pedagogiczna- juz zamienila wolontariat na profesjonalne slownictwo.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)