Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Obecnie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Monter. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 25 lipca.

Kryn Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego średnio co miesiąc jest poszukiwany pracownik biurowy? Problem leży po stronie pracodawcy czy pracodawca trafia na niewłaściwe osoby?

K. Zalipski Nowy wpis
Pracownik
@Kryn

Dzień dobry Pomogę może odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać wątpliwości ???? Firma jest ciągle na etapie rozwoju a co za tym idzie potrzebuję dodatkowych pracowników do obsługi takiej ilości klientów. Pozdrawiam serdecznie.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Carlos
Pracownik
@Pytanie

Pewnie że są ???? Na montaże. A integracja jest co rano przed robotą ????????????

Edyta
@Carlos

Jak rozumiesz taką integrację? Piszesz, że jest co rano przed robotą. Nie do końca wiem o co Ci może dokładnie chodzić bo podejrzewam, że codzienna integracja nie byłaby organizowana przez pracodawcę. Rozjaśnisz temat?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOCNIK MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań
Przejdź do nowych opinii