Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

O firmie

 

UNI-PLAST jest cenionym dostawcą okien i drzwi PCV, a także okien drewnianych, drzwi pokojowych i wejściowych oraz bram garażowych i przemysłowych. Oferujemy najwyższej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Naszą działalność opieramy na takich wartościach, jak uczciwość i profesjonalizm w działaniu, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów.

Działamy na rynku stolarki okiennej od 1998 roku. Początkowo prowadziliśmy sprzedaż i świadczyliśmy między innymi usługi wymiany okien na terenie Dolnego Śląska. Obecnie posiadamy też Klientów na terenie województw ościennych. Od dwóch lat prowadzimy działalność poza granicami kraju – pozyskaliśmy wielu Klientów z Niemiec i Czech, którzy docenili na przykład oferowane przez nas rolety aluminiowe i bramy przemysłowe.

 

Sprzedaż okien, drzwi i bram garażowych

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w pełnym cyklu zamknięcia budowy. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą okien, z czasem rozbudowaliśmy naszą ofertę o parapety granitowe i rolety. W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele modeli drzwi wejściowych i drzwi pokojowych.

Co jeszcze mieści się w zakresie działalności UNI-PLAST? Skupiając się na sprzedaży drzwi i okien PCV, bram garażowych oraz okien drewnianych, świadczymy jednocześnie usługi między innymi w zakresie wymiany okien i montażu drzwi.

Ponadto, kładziemy parapety i blaty kamienne, zakładamy markizy i inne osłony okienne oraz instalujemy bramy garażowe i przemysłowe. Wszystko po to, abyście Państwo mogli zakupić wszystkie elementy stolarki otworowej w jednym miejscu, bez tracenia czasu na poszukiwanie różnych dostawców.

Staramy się zapewnić dostęp do okien, drzwi i bram garażowych jak najwyższej jakości, gwarantujemy szybki i fachowy serwis, nieustannie podnosimy dla Państwa swoje kompetencje. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania technologiczne oraz na bieżąco śledzimy światowe trendy wzornictwa. Jesteśmy po to, aby spełniać indywidualne wymogi zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i Klientów inwestycyjnych.

Czekamy na Państwa w salonie przy ul. Dąbrowskiego 2 w Lubaniu. Jesteśmy także do dyspozycji telefonicznej i mailowej.
Zapraszamy!

 

www.uni-plast.eu

 
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań