Protrans

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dzień Dobry,
Październik rozpoczynamy testem nadal nowego produktu na rynku jakim jest Ford :)
Wiedzeni ciekawością nowej marki jaką jest Ford na rynku transportu ciężkiego, postanowiliśmy przetestować taki pojazd w normalnej eksploatacji. W związku z czym naszą flotę powiększyła jedna ciężarówka marki Ford. Ciekawi jesteśmy opinii kierowców i wyników eksploatacyjnych tej ciężarówki. Z zewnątrz wygląda ciekawie, kabina w środku wygląda na dużą i wygodną. Jednak prawdę o tym samochodzie pokaże życie i codzienna eksploatacja ze strony firmy jak i kierowcy. Zobaczymy!

Pracodawca

 Aktualność

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową zajmującą się w głównej mierze przewozem towarów pomiędzy krajami Unii Europejskiej i Szwajcarii naczepami kurtynowymi. 

Dysponujemy nowoczesnym taborem transportowym, opartym na nowych ciągnikach siodłowych Mercedes-Benz oraz naczepach Schmitz. 
Elastycznie i wyrozumiale podchodzimy do każdego kierowcy, indywidualnie ustalając grafik wyjazdów i czas powrotu z każdym z kierowców. 
Rozliczamy kierowców według jasnego i przejrzystego systemu płacowego, nie pozostawiającego żadnych niejasnych sytuacji. Terminowo wypłacamy wynagrodzenie.

Protrans