Proplastica Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Proplastica Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Proplastica Sp. z o.o. na Technik? 1 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

seme Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Pensja miesięczna.

Renata Nowy wpis
@seme

10tego? Pierwszego? Ostatniego? Opóźnione są wypłaty czy nie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Renata

Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze do 10go dnia każdego miesiąca.

Edward Nowy wpis
@seme

Jak już jesteśmy w temacie pensji to dodasz na jakim jest poziomie? Bo mam nadzieje że więcej niż najniższa krajowa na początek? Co?

potencjalny zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jednym z portali z ogłoszeniami o pracę znalazłem ogłoszenie na Technologa. Jak wyglądają warunki pracy, na jakie wynagrodzenie można liczyć (widełki), czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jakieś możliwości rozwoju?

seme
Pracownik
@potencjalny zainteresowany

Warunki pracy są dobre, atmosfera spokojna. Co do benefitów to możliwość ubezpieczenia grupowego, multisport.

Renata
@seme

Dzięki za podzielenie się wiedzą o firmie ! Szkoda ze w tak niewielu miejscach to ubezpieczenie i multisport to nie jest standard jak tutaj, a wydaje mi sie ze powinno wlasnie byc :)

Edward
@seme

Niewiele tych benefitów. Mnie zależy na prywatnej opiece lekarskiej a ty o tym nie wspomniałeś. Chociaż wyplata powyżej średniej krajowej? Uważasz że można dobrze zarobić, co?

Iktorn
Pracownik
@Edward

I zarobić i dobobić. Oprócz pensji masz co miesiąc premie, konkursy do tego gdy już nabierzesz doświadczenia i wprawy możesz tak jak starzy pracownicy kołować sobie z firmy co tylko zechcesz zaczynając na soku czy papierze toaletowym a skończywszy na stali. Polecam tą firmę, w żadnej innej nie ma takich profitów.

Aneta
@Iktorn

A to ciekawe że ty o swoich kradzieżach tak otwarcie piszesz... Stary pracownik i takie rzeczy robi? nie wstyd Ci?

Xyz
Były pracownik
 Pytanie

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Podwyżek nie było już parę lat, a pensje są takie że ludzie dochodzący do innych firm mają na starcie więcej niż tu po kilku latach orki na 2 maszynach, czy nawet 3. Zarządzanie w tej firmie nie istnieje. Zajmują się bzdurami cały czas, a nie produkcją. Wymagają tylko wydajności a awaria goni awarie. Na blanszardach z 4 maszyn tylko 1 jest sprawna, a pozostale 3 kilka miesięcy są unieruchomione. To samo jest na centrach. Maszyna stoi parę miesięcy i nie pracuje. Kolejna jest przeniesiona na nowa hale i tak sobie stoi, nic się na niej nie robi i nikt tego nie widzi lub udaje, że nie ma problemu, a problem jest. (usunięte przez administratora)

zaki
Kandydat
 Pytanie
@Xyz

Zastanawiam się nad zmianą pracy i rozważam zatrudnienie w Proplastice. Jaki tam jest klimat wśród pracowników? Jakie zarobki?

seme
Pracownik
@zaki

Między pracownikami jest koleżeńska atmosfera. Zarobki, wiadomo, uzależnione od stanowiska i doświadczenia.

Dawid
@seme

Dobra, a bez doświadczenia na ile można liczyć na początku?

Pytanie
 Pytanie

Czy Proplastica Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Proplastica Sp. z o.o. na stanowisko Operator CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
...
Klient
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca w dziale kontroli jakości, na jakie zarobki można liczyć?

Kazik
Kandydat
@...

Także jestem zainteresowany jak wygląda praca oraz na jakie zarobki można liczyć jako 'Kontroler jakości' lub 'Technolog obróbki skrawaniem'

Jolanta
@...

A na jakie liczysz? You jaką pracę dokładnie ci chodzi na tej kontroli jakości? Bo pewnie stanowisk tam jest dużo. Może inni ci powiedzą.

Pytanie
 Pytanie

Czy Proplastica Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

seme
Pracownik
@Pytanie

W zależności od stanowiska czy działu praca jest jednozmianowa lub na trzy zmiany w określonych godzinach.

Monika
@seme

Mam pytanie co do trzech zmian w Proplastice :) W jakich godzinach one są? Ile jeden pracownik ma nocek w ciągu miesiąca? Czy po nocce ma się kolejny dzień wolny? Jest jakiś dodatek za godziny nocne?

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Proplastica Sp. z o.o.