Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

1 Dodaj merytoryczną opinię
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
counter
1 24 61 5 1
Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zobacz wszystkie opinie (61)

Pracodawca

 Aktualność

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wzięło udział w tym roku w 2 edycjach Targów Pracy.
Pierwsze z nich to XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej. PCSS uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu w dniu 14 marca 2019 roku. Nasze stoisko cieszyło się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród studentów Politechniki Poznańskiej głównie z kierunków Informatyka, Automatyka i Robotyka, ale także Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja.
Kolejne Targi Pracy, w których uczestniczyliśmy to Absolvent Talent Days na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 10 kwietnia 2019 roku. Był to nieco inny rodzaj targów, na których wystawcami byli także firmy z innych branż. Oprócz studentów na targach pojawili się także absolwenci, którzy byli zainteresowani głównie stanowiskami wymagającymi pewnego doświadczenia, a takie również oferujemy.
Po targach pracy spłynęło do nas bardzo dużo aplikacji, co pokazuje, że Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe cieszy się dużym uznaniem na rynku pracy.Zapraszamy do śledzenia naszej strony

oraz naszego profilu na

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe