Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

1 Dodaj opinię
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
1 20 42 5 1
Marek
Nazwa działu: IT
 Pytanie

Czy pytania o wysokosc zarobków sa usuwane?

Marek
Nazwa działu: IT
 Pytanie

Projektant Elektronik z 9 letnim doswiadczeniem ile mozne dostac na reke uop? Słyszałem ze 4000 ale to smiech na sali, nie chce mi sie wierzyc.

Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zobacz wszystkie opinie (42)

Pracodawca

 Aktualność

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wzięło udział w tym roku w 2 edycjach Targów Pracy.
Pierwsze z nich to XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej. PCSS uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu w dniu 14 marca 2019 roku. Nasze stoisko cieszyło się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród studentów Politechniki Poznańskiej głównie z kierunków Informatyka, Automatyka i Robotyka, ale także Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja.
Kolejne Targi Pracy, w których uczestniczyliśmy to Absolvent Talent Days na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 10 kwietnia 2019 roku. Był to nieco inny rodzaj targów, na których wystawcami byli także firmy z innych branż. Oprócz studentów na targach pojawili się także absolwenci, którzy byli zainteresowani głównie stanowiskami wymagającymi pewnego doświadczenia, a takie również oferujemy.
Po targach pracy spłynęło do nas bardzo dużo aplikacji, co pokazuje, że Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe cieszy się dużym uznaniem na rynku pracy.Zapraszamy do śledzenia naszej strony

oraz naszego profilu na

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe