Będą podwyżki w Kauflandzie! O ile wzrośnie wynagrodzenie?

Nadchodzą podwyżki w Kauflandzie! Już od 1 marca osoby pracujące na stanowisku kasjer-sprzedawca otrzymają wyższe wynagrodzenie. Podwyżki w Kauflandzie to świetna wiadomość na obecny 2021 rok.

podwyżki w Kauflandzie
Źródło: Kaufland.pl

Kaufland zatrudnia w Polsce około 16 tysięcy pracowników. Jest to jedna z najpopularniejszych sieci handlowych, która posiada w sumie 225 sklepów o wielkości supermarketu lub hipermarketu kompaktowego. To również kolejna sieć, która ogłosiła podwyżki 2021 dla swoich pracowników w 2021 roku. Z wyższej pensji będą cieszyć się głównie kasjerzy, których wynagrodzenie wyniesie nawet 4100 zł brutto. Podwyżki w Kauflandzie wejdą w życie już od 1 marca 2021 roku.

Podwyżki w Kauflandzie 2021: o ile wzrośnie pensja?

Obecnie osoby pracujące na stanowisku kasjer-sprzedawca w sieci Kaufland zarabiają między 3200 a 3900 zł brutto. Natomiast już od 1 marca br. ich miesięcznie wynagrodzenie znacznie wzrośnie. Sprawdź -> Zarobki w Kauflandzie: związkowcy domagają się podwyżek

– Dbając o konkurencyjne warunki pracy, Kaufland Polska każdego roku zleca niezależnej instytucji przegląd wynagrodzenia oraz świadczeń pozapłacowych oferowanych na rynku. Dzięki cyklicznym podwyżkom firma już od kilku lat jest w czołówce sieci handlowych pod względem oferowanych warunków finansowych. Również i w tym roku osoby na wybranych stanowiskach będą mogły liczyć na wyższe wynagrodzenie. Planowane miesięcznie wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji ma wynieść do 4100 zł brutto miesięcznie – czytamy w komunikacie Kaufland.

Podwyżki w Kauflandzie to powiększenie maksymalnej stawki o 200 zł brutto, co daje 4100 zł brutto miesięcznie. Ponadto kwota zawiera już 500 zł dodatku motywacyjnego za 100-procentową frekwencję w pracy.

Podwyżki w sklepie Kaufland: co z dodatkami pracowniczymi?

Czy oprócz podwyżek w Kauflandzie pracownicy sieci mogą liczyć na inne dodatki? Tak! Po pierwsze, każdy pracownik zatrudniony jest na umowie o pracę. W ubiegłym roku otrzymali nie tylko kolejną podwyżkę pensji, ale również dodatek motywacyjny w kwocie 500 zł i zwiększoną wartość bonów przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem. Ponadto, zatrudnieni mają także dostęp do Kafeterii MyBenefit, która składa się z pozapłacowych dodatków takich jak Karta Multisport, vouchery, bilety do kina, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, wyjazdy wakacyjne i wiele innych atrakcji.

Pracownicy Kaufland otrzymują również prywatną opiekę medyczną, paczki na święta, nagrody jubileuszowe, grupowe ubezpieczenie, zniżkę na studia, wyprawkę dla malucha czy dodatkową wypłatę emerytalną.

Podwyżki w Kauflandzie – wynagrodzenie jest teraz wyższe niż w Biedronce!

Z roku na rok w największych sieciach handlowych w Polsce rośnie wynagrodzenie pracowników. Zaczęło się od Biedronki, która już w styczniu podniosła pensje zatrudnionym w sklepach i centrach dystrybucyjnych. Teraz czas na podwyżki w Kauflandzie.

Sprawdź: Ile zarabia kasjer w Biedronce?

Sprzedawca-kasjer ze stażem trzech lat pracy w Biedronce może liczyć obecnie na wynagrodzenie w wysokości między 3400 zł a 3850 zł brutto miesięcznie.


Szukasz pracy w Bydgoszczy? Koniecznie aplikuj na nasze oferty -> Praca Bydgoszcz

Kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń

Neto, brutto, na rękę - można zwariować.
Skorzystaj z naszego prostego i użytecznego kalkulatora wynagrodzeń

Przejdź do kalkulatora

Chcę zarabiać...

 

Przejdź do kalkulatora