Profil

Adam

Witam, czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w rekrutacji ale ciągle odraczają i mówią że będzie wznowienie. Nie wiem czy agencja polvik jest wiarygodna

Łukasz

Czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w tej rekrutacji ale co jakiś czas była odwoływana ze względu na brak zakwaterowania, podobno będzie wznowienie, ale już sam nie wiem czy to nie będzie odwlekane w nieskończoność. Generalnie mam wrażenie że polvik trochę zwodzi kandydatów bez podawania konkretów.

Rozczarowany

Schramberg: w większości przypadków. - brak nadgodzin w tygodniu - brak weekendów pracujących, zabrane do końca roku, może wrócą ale nie ma pewności, są plotki że robota do stycznia. - zeitekonto Wszystkie ww. Problemy są zatajane przez Polvik podczas rekrutacji. Pracuje się dla job-plus a nie Polvik, oni są tylko kontaktem. Obsługa pracowników przez Niemca z angielskim a nie po polsku. Brak pomocy w sprawach socjalnych oraz podatkach. Wszystko samemu się załatwia. Brak transportu Brak doplat do transportu Brak diet Brak info na czym się będzie pracować Instrukacja dla pracowników po angielsku a rekrutują ludzi bez języka... Albo z niemieckim... Pensja ok. 1300e netto - 2e dziennie na transport dla kogoś kto cię zabierze z pod hotelu, jak masz daleko do hotelu to masz problem, musisz szukać ludzi z autem co są blisko Ciebie, pomocy w tym zero. To są góry! Praca ok. Mozna się nauczyć czegoś nowego, Ale zarobić więcej niż podstawę etatu to już graniczy z cudem. Nie wyjechałbym gdybym o tym wiedział.