Polargos Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Serdecznie witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za liczne opinie. Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z których wyciągamy wnioski. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują.

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 25 lat. Lata doświadczenia w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży ogrodzeń oraz obsługi klienta zapewniły nam stabilną i znaczącą pozycję na rynku. Rozwijamy się dzięki różnym spojrzeniom i doświadczeniom naszych pracowników, dzięki nim możemy stawiać wyzwania i poszerzać nasze horyzonty. Ważne jest dla nas, aby każdy kto rozpoczyna pracę stał się szybko członkiem zespołu i zaczął z nami budować kolejny etap swojej kariery 
i sukcesu Polargos.

Pragniemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum, wierzymy że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Zachęcamy też Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres mailowy sekretariat@polargos.pl lub kontakt telefoniczny 22 872 00 91, dzięki czemu będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie szczegółowe pytania bądź niewyjaśnione i problemowe sytuacje. 


Pomocna?
Tak5Nie1
  • Polargos Sp. z o.o.
  • ul. Deptak 17
    04-956 Warszawa
  • (+48) 22 872 00 91-93
  • (+48) 22 612 68 60
  • https://polargos.pl/
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Polargos Sp. z o.o.