Poczta Polska

0 Dodaj opinię

Pracuj w Poczcie Polskiej

Pracuj w Poczcie Polskiej

Poczta Polska oferuje wiele różnych stanowisk pracy. Zapoznaj się z opisami różnych wariantów i wybierz pracę dla siebie!

 

Pracuj w placówkach pocztowych

Dla Kandydatów, którzy chcą podjąć pracę w placówkach pocztowych, zlokalizowanych w całej Polsce, oferujemy możliwość zatrudnienia między innymi na stanowiskach:

  • Listonosz,
  • Pracownik Obsługi Klienta,
  • Pracownik Obsługi Zaplecza Pocztowego.

Do pracy w placówkach pocztowych poszukujemy przede wszystkim kandydatów, których charakteryzuje dobra organizacja pracy i chęć wyzwań. Listonosze oraz Pracownicy Obsługi Klienta bezpośrednio spotykają się z klientami. Jeśli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi to stanowisko jest dla Ciebie!

 

Pracuj w centrum logistycznym

Jesteśmy jednym z liderów na krajowym rynku logistyki. Z naszej oferty korzystają m.in. firmy branży e-commerce. W tym obszarze naszej działalności zatrudniamy kierowców, magazynierów oraz pracowników sortujących przesyłki w Węzłach Ekspedycyjno-Rozdzielczych.

 

Pracuj w ochronie

Poczta Polska świadczy także usługi w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego, stacjonarnej ochrony fizycznej oraz zabezpieczeń i monitoringu.  Nasi kwalifikowani pracownicy ochrony specjalizują się również w ochronie i zabezpieczaniu porządku podczas imprez okolicznościowych, sportowych i kulturalno-rozrywkowych oraz ochronie lotnisk.

 

Pracuj w biurze

Siedziba centrali Poczty Polskiej znajduje się w Warszawie. Zadania administracyjne realizują także oddziały regionalne, rozmieszczone w całej Polsce. Ze względu na zakres usług, oferowanych przez Spółkę, poszukujemy specjalistów i ekspertów z wielu obszarów. Oferujemy pracę w działach IT, Finansowych, Administracyjnych, Sprzedaży, Marketingu oraz HR. 

 

www.poczta-polska.pl

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Poczta Polska