Poczta Polska

0 Dodaj opinię

O firmie

O firmie

Poczta Polska to firma o 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku. Nasza sieć obejmuje prawie 7500 placówek, filii i agencji pocztowych, świadczących usługi Klientom indywidualnym i biznesowym. 

Przedsiębiorstwo jest jednym z największych polskich pracodawców, zatrudniającym prawie 80 tys. pracowników. Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Spółka zatrudnia tysiące osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Wszystkim dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach.

Jako operator narodowy świadczy powszechne usługi pocztowe na terenie całego kraju. Oferuje także szeroki wachlarz innych usług, m.in. usługi z zakresu marketingu bezpośredniego, usługi kurierskie i transportowe, bankowe i ubezpieczeniowe, sprzedaż wysyłkową, logistykę gotówki czy ochronę osób i mienia. Poczta Polska obsługuje rocznie kilka miliardów różnego rodzaju przesyłek. 

Poczta Polska to firma wyjątkowa. Służymy polskiemu społeczeństwu i jesteśmy jego częścią. Dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem. Potwierdzają to wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne agencje badawcze, rankingi biznesowe oraz prestiżowe nagrody i wyróżnienia, jakich jesteśmy laureatami.


www.poczta-polska.pl

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Poczta Polska