CANAL+ Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

 

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Codziennie dostarczamy do milionów domów rozrywkę telewizyjną na najwyższym poziomie. A telewizja nadal odgrywa istotną rolę w naszym życiu. Informacje i emocje są nam potrzebne. My dostarczamy i jednych i drugich.

CANAL+ Polska to telewizja, którą tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania, a w codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak:

  • Szacunek
  • Orientacja na Klienta
  • Doskonałość
  • Śmiałość
  • Prostota

 

canalplus.com/kariera →

 

 
CANAL+ Polska S.A.