PLATFORMA CANAL+

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

TY SZUKASZ PRACY, MY SZUKAMY CIEBIE!
 
Aktualnie do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowiska:
·         Konsultant/ka ds. Telefonicznej Windykacji Należności
·         Konsultant/ka ds. Utrzymania Klienta

PAKIET NA START:
#rzetelne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerów
 
PAKIET KOMFORT:
#pewna kasa #Ty wybierasz: pełny etat, ¾, umowa o pracę #dobra kasa #wyniki=premia #perspektywa awansu
 
PAKIET KORZYŚCI EKSTRA:
#nc+ TV pakiet dla Ciebie #opieka zdrowotna #Multisport #konkursy, nagrody, spotkania, wycieczki #możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach sportowych i filmowych #spotkania z gwiazdami naszych kanałów #możliwość pracy z przyjaciółmi, których nam polecisz #wspólna celebracja małych i dużych sukcesów
 
Zachęcamy do aplikowania poprzez zakładkę Kariera!
 
 

Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

Sukcesem zakończyli sezon również reprezentanci drużyny piłkarskiej nc+ z biur warszawskich zdobywając mistrzostwo drugiej ligi w rozgrywkach Legia Biznes Cup w sezonie Zima 2018.
Gala wręczenia nagród odbyła się na stadionie Legii Warszawa. Drużyna stawiła się pełnym składem. W końcu każdy z graczy przyczynił się do tego sukcesu.
Gratulacje!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Panowie z naszej drużyny piłkarskiej nc+ z Biura Obsługi Klienta w Krakowie zakończyli sezon meczem rozegranym na początku kwietnia. Za zajęcie I miejsca w rozgrywkach Biznes Ligii otrzymali voucher o wartości 700 pln na zakupy do internetowego sklepu sportowego. Zakupili za niego piłki, koszulki, pompkę, pachołki i rękawice, które postanowili przekazać dzieciom przebywającym w placówkach opiekuńczo-wychowawczych „PARKOWA” w Krakowie. Gratulujemy doskonałego pomysłu!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Przed długim weekendem, nasza ekipa Działu HR z Krakowa odwiedziła uczelnie oraz szkoły pomaturalne, aby zaprezentować studentom i słuchaczom ofertę prac w Biurze Obsługi Klienta.
Ulotki możecie cały czas znaleźć w sekretariatach szkół, a oferty pracy wywieszone są na tablicach ogłoszeń w: zespole szkół Cosinus, Centrum Nauki i Biznesu Żak, Centrum Kształcenia Socrates, Gloker Kraków, Go Work Szkole Policealnej, NOVA Centrum Edukacji, Sukces Edukacja, Centrum Edukacji Creative, Centrum Kształcenia Canova i Edukacji 4U.
Praca w Biurze Obsługi Klienta to doskonały start kariery zawodowej. Pozwala zdobyć doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

TY SZUKASZ PRACY, MY SZUKAMY CIEBIE!

Kto: CANAL+ SPORT

Gdzie: Warszawa

Stanowisko: Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Wymagania: przynajmniej rok doświadczenia w prowadzeniu fanpage sportowego powyżej 50-80K użytkowników; bardzo dobra znajomość trendów i nowych rozwiązań w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram); bardzo dobra znajomość zagadnień sportowych (szczególnie piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, żużel); umiejętność pracy z kamerą; doskonała znajomość języka polskiego; podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop)

Obowiązki: zarządzanie publikacjami na Facebooku, Twitterze i Instagramie CANAL+ SPORT i Facebooku i Twitterze nSport+; przygotowywanie harmonogramów publikacji; realizowanie akcji specjalnych w mediach społecznościowych; moderacja kanałów społecznościowych CANAL+ Polska i nSport+; współpraca z działami zaangażowanymi w produkcję treści do mediów społecznościowych.

Praca częściowo zdalna z okazjonalnymi wizytami w biurze - poszukujemy osób z Warszawy.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: mateusz.murawski@ncplus.pl, w tytule maila dopisując „Specjalista ds. Mediów Społecznościowych - sport”.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

22 marca 2018 odbył się, zorganizowany przez nc+, warsztat „Jak radzić sobie ze stresem?”
Nasza firma zorganizowała go we współpracy z biurem karier UJ, a skierowany był do Studentów oraz Absolwentów tej uczelni.

W trakcie spotkania omówiliśmy naturę stresu, reakcje stresowe oraz umiejętność ich rozpoznawania. Pokazaliśmy różne techniki radzenia sobie ze stresem oraz zaszczepiliśmy temat dobierania odpowiednich technik. Na 4 godzinnym spotkaniu nie brakowało ćwiczeń, dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Uczestnicy byli aktywni, zadawali też wiele pytań. Z warsztatu wyszli bardzo zadowoleni, co potwierdzili w ankietach, które zostały przez nich wypełnione. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektów i zamierzmy niebawem powtórzyć podobne przedsięwzięcie.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Jak ten czas szybko leci. 

Wydaje nam się, że zaledwie przed chwilą świętowaliśmy 22. urodziny CANAL+, a tu już kolejna, 23. rocznica!

Ponieważ lubimy słodkości, dzisiaj na naszych pracowników we wszystkich biurach czekały urodzinowe ciacha.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Wczoraj, w naszych biurach promowaliśmy nowy serial produkcji CANAL+ - „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. Na każdego pracownika czekała specjalnie opracowana książeczka będąca połączeniem komiksu paragrafowego i escape roomu.
Wcielając się w technika kryminalistyki, każdy pracownik mógł rozwikłać zagadki kryminalne prowadzące go do nieoczywistego rozwiązania. 
Wszystko to we współpracy z komisarzem Adamem Krukiem – bohaterem serialu, którego premierowy odcinek będzie można zobaczyć na antenie CANAL+ już w najbliższą niedzielę, o godz. 21:30. 

Nasi pracownicy mogli również zobaczyć pierwszy odcinek serialu. Specjalne pokazy najpierw odbywały się w naszych Biurach Obsługi Klienta, a wczoraj, na dedykowanym seansie, zgromadziliśmy również pracowników warszawskiej siedziby firmy.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Rozstrzygnęliśmy konkurs z okazji Walentynek. Jury składające się z trzech członków kadry zarządzającej, w wyniku anonimowej oceny prac, wyłoniło: trzech zwycięzców z biur warszawskich i trzech laureatów z biur w Krakowie i Katowicach. Czekają na nich zaproszenia na romantyczne kolacje w renomowanych restauracjach: „N31” oraz „Cargo”.

Poniżej jedna z nagrodzonych prac:

"Wybieramy się na kolację do małej samoobsługowej knajpki na Marsie. To popularne miejsce na randkę we dwoje lub... w pojedynkę. My jesteśmy staroświeccy, więc idziemy razem. Mniam, mniam… Nie jedliśmy spaghetti od ćwierć wieku. Ostatnio każdy posiłek przyjmujemy w postaci tabletek. Płacimy za rachunek przeciągając palcem po terminalu. Musimy oszczędzać, milion złotych nie znaczy tyle co w naszej młodości. Mamy po 70 lat, a przed nami jeszcze drugie tyle lat wspólnego życia. Warszawa, rok 2065."

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Dzisiaj znajdziecie nas na Festiwalu Pracy Jobicon w Krakowie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak pracuje się w nc+, poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z rekruterami i wziąć udział w konkursie - czekamy na Was do godz. 17:30, na stanowisku nc+.

ICE Kraków Congress Centre
ul. Marii Konopnickiej 17.

Pomocna?
TakNie
PLATFORMA CANAL+