PLATFORMA CANAL+

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Przez kilka ostatnich dni, w naszych biurach gościli – Simpsonowie.  Kto nie zna tej żółtej rodzinki z miasteczka Springfield? Kochamy ich za poczucie humoru o mocy elektrowni jądrowej.
Simpsonowie gościli nas na swojej kultowej kanapie, dosłownie a nasi pracownicy mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia!

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Konkurs dla pracowników dotyczący znajomości czterech pierwszych odcinków serialu "ZASADA PRZYJEMNOŚCI" zakończony! 
Wydajemy nagrody:)

Pomocna?
Tak3Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Już w niedzielę 9 czerwca o 21:00 widzowie CANAL+ jako pierwsi w Europie zobaczą premierowo dwa odcinki "Zasady przyjemności", zrealizowanego z rozmachem serialu kryminalnego w koprodukcji CANAL+. 

My przygotowaliśmy dla naszych pracowników specjalny konkurs, w dedykowanej serialowi aplikacji. Przez dwa tygodnie, nasi pracownicy będą mogli odpowiadać na pytania związane z czterema pierwszymi odcinkami „ZASADY PRZYJEMNOŚCI”. 

Zwyciężą Ci, którzy odpowiedzą poprawnie na największą liczbę pytań i zrobią to w najkrótszym czasie. Dla Laureatów mamy plecaki, torby, nerki, worki, bluzy i koszulki.Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Nasze biura w Warszawie i Krakowie odwiedziły w ramach akcji „Zdrowie na etacie” ekipy trenerów z firmy Multisport. 
Pracownicy przeszli instruktaż prawidłowej postawy przy swoich miejscach pracy. 
Trenerzy pokazali również ćwiczenia, które należy wykonywać w czasie godzin spędzonych za biurkiem. 

Dla chętnych przygotowaliśmy cykl wykładów, w czasie których można było dowiedzieć się : jak odpoczywać, żeby odpocząć, jak czytać etykiety produktów oraz jakie są najważniejsze wskazówki treningowe. 

Czy pracownikom się podobało? 

"Zajęcia bardzo mi się podobały, były dobrze dobrane pod nas, jako pracowników. Trenerzy byli świetnie przygotowani, chętnie udzielali pomocy. Byłabym zainteresowana udziałem w kolejnych takich warsztatach." 

"Warsztaty świetne. Ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna wszystkich prowadzących. Bardzo przydatne informacje, które pomogą lepiej dbać o zdrowie. Szkoda tylko, że czas był dość ograniczony." 

"Szkolenia bardzo ciekawe. Przeprowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem. 
W przyszłości dobrze byłoby je kontynuować np. rozszerzając szkolenia o temat zdrowej diety itd."

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Włączamy się z akcję Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org i odpalany zbiórkę w naszych czterech biurach!
Do 31 maja nasi pracownicy mogą przynosić do biur książki, które już przeczytali, oraz te, których nigdy nie przeczytają. 
Po zakończeniu akcji zebrane dobra przewieziemy do magazynów, w których zostaną posegregowane oraz poddane dezynfekcji. Z magazynów książki trafią do bibliotek tworzonych przez Zaczytani.org. Utwory będące w najlepszej kondycji przekazane zostaną do szpitali publicznych. Książki, które nie spełniają surowych wymagań szpitalnego BHP stworzą zaczytane biblioteki m.in. w domach pomocy, centrach aktywności lokalnej czy świetlicach wiejskich.
W ramach ogólnopolskich akcji, fundacja zebrała do tej pory 1 170 500 książek, z których stworzyła prawie 700 bibliotek.
 

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Tym razem z okazji Świąt Wielkanocnych w naszych biurach zorganizowaliśmy Konkurs Pisankowy.
W zabawę zaangażowali się pracownicy i ich pociechy, a efekty oceńcie sami J  
Wesołych Świąt!

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Sezon targowy w pełni, co oznacza że mogliście spotkać nas na Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie „Wybierz lepszy start w przyszłość”! W środę 27.03 nasze HR-owe przedstawicielki opowiadały na stanowisku nc+ o naszej organizacji oraz możliwościach rozwoju. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stanowisk i możliwości, które daje praca w nc+!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Za nami kolejna wycieczka integracyjna. W weekend kameralna grupa 25 pracowników z biur w Warszawie i Krakowie ścigała ostatnie oznaki zimy w Zakopanem. Nieliczna grupa śmiałków, którzy postanowili zjechać z Kasprowego, nie mogła narzekać na brak śnieżnych krajobrazów, ale zamiast saniami, uczestnicy wyjazdu na wieczorne ognisko pojechali już wozami. Był czas na spacery, moczenie się w Aquaparku, pyszne góralskie jedzenie i integrację z Koleżankami i Kolegami z firmy, których wcześniej nie miało się okazji poznać. Nawet podróż powrotna z Krakowa do Warszawy, która przez zerwane trakcje trwała 12 godzin, nie zepsuła dobrego wrażenia z wypadu w góry. 
Zastanawiamy się gdzie zabrać pracowników na następną wycieczkę. Jakieś pomysły?

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jak spędziliście Dzień Zakochanych w pracy?
U nas, jak przystało na walentynki, było słodko:)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Akcja Charytatywna dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie 

Luty to miesiąc miłości, dlatego w tym roku postanowiliśmy dołączyć do "serduszkowej" akcji organizowanej przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Pracownicy z naszych Biur Obsługi Klienta (Kraków, Warszawa, Katowice) z ogromną chęcią zaangażowali się w składanie papierowych serduszek metodą origami. 

Wspólnymi siłami zrobiliśmy aż 903 serca! 

Co się będzie działo z tak dużą ilością ręcznie produkowanych serduszek? 14 lutego Hospicjum utworzy Serdeczny Łańcuch. Wolontariusze i przyjaciele organizacji będą rozdawać serduszka w małopolskich miastach. W ten symboliczny sposób Hospicjum chce pokazać jak działa ich organizacja oraz dotrzeć do wszystkich, którzy mogą potrzebować pomocy lub chcieliby wesprzeć działalność Hospicjum. 

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie oraz niezwykła atmosferę, która towarzyszyła nam w dniu składania serduszek. 
Działamy - Pomagamy!

Pomocna?
TakNie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
PLATFORMA CANAL+