PLATFORMA CANAL+

2 Dodaj opinię
PLATFORMA CANAL+
2 149 206 5 1

Czym się zajmujemy?

PLATFORMA CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. PLATFORMA CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. PLATFORMA CANAL+ tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

  Była Specka

  Uff...jak czytam te wpisy to cieszę się, że ten łagier jest już za mną ????.... odkąd Kraków zaczął rządzić było już tylko gorzej. Doprowadzili n-kę do upadku i jak tak dalej pójdzie historia się powtórzy ???? Potwierdzam chorą rywalizację pomiędzy lokalizacjami o wyniki. Nieraz dochodziło do tego, że gdy klieNT z problemem np. niedziałającego dekodera połączył się z jednym z "najlepszych konsultantów najlepszego biura" , wiadomo, o które chodzi???? to gdy ten stwierdził, że nic nie da rady sprzedać, przełączał go w kolejkę na innego skilla????. Wiedza konsultantów oraz większości "specjalistów i kierowników" sięga dna????. Codziennie musiałam naprawiać ogromną liczbę wałów po "najlepszych" w CGA????. Kiedyś tak nie było ale firma postawiła na tanią siłę roboczą a nie jakość????. Zarobki bez komentarza????. Po zmianie pracy, gdy na identycznym stanowisku dostałam pierwszą wypłatę poczułam się jakbym wygrała w lotka ????. Jedyne czego mi było żal po zwolnieniu się to pakietu pracowniczego ????.. ale po tym co zobaczyłam nigdy nie będę "abonamentem" ????i współczuję klientom tej "najwyższej jakości obsługi" ????????????

  Logan
  Nazwa działu: Handlowy

  Nie opłaca się chodzić na rekrutacje. Firma nie daje odpowiedzi nawet negatywnej. Informacja na stronie internetowej o każdej decyzji jest przekłamana.

  Anonimowo27

  Dodam jeszcze, że jest straszna rywalizacja między Katowicami, Warszawa A Krakowem. Dodatkowo promocje, których nie ma trzeba oferować klientom. Firma ma wiele wad, i tak naprawdę pracownik infolini musi z wszystkiego się tłumaczyć :/ i często mina kierowników mówiła sama za siebie, gdy podchodziło się o coś zapytać. O godzinach porannych też można pomarzyć, gdyż dominują zmiany 14-22, 15-23.

  Konsultant 2015-09-23 16:16 przez Krzysiek

  Przebieg rekrutacji

  standardowa rozmowa z tymi samymi nudnymi pytaniami, do których człowiek przyzwyczaił się tak jak do komarów w lecie, czy była profesjonalna, Pani Dorota była miła i nie wyszła po za ramy zwykłych nudnych rozmów

  Pytania

  nie było takich pytań, tak jak w okienku powyżej, standardowe pytania

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

  Pracodawca

   Aktualność

  Przez kilka ostatnich dni, w naszych biurach gościli – Simpsonowie.  Kto nie zna tej żółtej rodzinki z miasteczka Springfield? Kochamy ich za poczucie humoru o mocy elektrowni jądrowej.
  Simpsonowie gościli nas na swojej kultowej kanapie, dosłownie a nasi pracownicy mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia!

  ×
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

  Joanna Koczaj-Dyrda
  Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
  PLATFORMA CANAL+