Aktualności

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Poszukiwani: bystry i przebojowy student/studentka zaocznych studiów socjologii, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę we współpracy z jedną z największych firm w sektorze produktów selektywnych.
Praca projektowa.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego:
marta.hass@swiss.eu

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Nie samym goworkiem człowiek żyje, prawda?

Nasz facebookowy profil obserwuje już prawie 75 000 osób! Zespołowi Social Media składamy serdeczne gratulacje, a wszystkim naszym followersom dziękujemy i zapraszamy na nasz profil na Instagramie! 
#mySWISSstory #SWISSteam

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

#MySwissStory - wyjątkowy hashtag nie tylko na wyjątkowe okazje! Podziel się z nami swoimi najpiękniejszymi chwilami wstawiając zdjęcie na Instagram z hashtagiem #MySwissStory.

Bo przecież istnieje wiele powodów, by założyć piękny zegarek!

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Poszukiwany Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale WWW!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę? Zależy nam na osobach ambitnych, energicznych i samodzielnych. Świetnie, jeśli Kandydat będzie miał już pierwsze doświadczenia w sprzedaży online!

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania pod tym linkiem.

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Wakacje to wspaniały czas, jednak my chcemy Ciebie na dłużej, niż tylko na okres letnich urlopów! Już dziś odpowiedz na jedną z naszych ofert pracy, które znajdziesz m.in. na portalu gowork.pl. Mamy dla Ciebie ofertę długoletniej współpracy, z realną możliwością rozwoju i awansu!


Daj się odnaleźć, a my zrobimy resztę:)

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

23 dzień Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

Wśród dzisiejszych ćwierćfinalistów znajdziemy Francję i Belgię - oba te kraje mają swoją reprezentację wśród najpopularniejszych marek zegarków. Francuski PIERRE CARDIN i belgijski ICE-WATCH dostępne są w naszym sklepie internetowym i 121 butikach SWISS.

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Lato w pełni!

Jeśli chcecie umilić sobie upalne dni a jednocześnie zatrzeć wspomnienie naszego występu na Mundialu - możecie skorzystać ze sprawdzonego sposobu!

Nic tak nie poprawia humoru jak nowy zegarek, a tak się składa, że na naszej stronie ruszyła letnia wyprzedaż!

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Za nami kolejna edycja E-commerce Innovations Awards!

Tegoroczny konkurs na najlepsze sklepy internetowe w Polsce kończymy ogromnym sukcesem - zajmując trzecie miejsce! Brązowy medal to bardzo dobry wynik, ale nie spoczywamy na laurach. Za rok planujemy stanąć na najwyższym stopniu podium :)

#ecommerce #award

SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.)
pracodawca

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać do Lahemaa rahvuspark?

Czemu nie! Nie zapomnijcie tylko odwiedzić naszego pierwszego butiku poza granicami kraju - właśnie w Estonii! Rozpiera nas duma, a więcej informacji podamy już niebawem :)

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Program letnich praktyk w SWISS!

Podczas stażu nauczymy Cię jak funkcjonują różne obszary wewnątrz jednej z największych polskich firm działającej w branży dóbr luksusowych. Będziesz miał/a okazję poznać naszą pracę realizując powierzone zadania w Dziale Marketingu/Dziale Księgowości lub naszym Serwisie. Rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności stawiając pierwsze kroki na ścieżce kariery, stając się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.