PHU Jubiler Sp. z o.o.
4 178

Aktualności

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

23 dzień Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

Wśród dzisiejszych ćwierćfinalistów znajdziemy Francję i Belgię - oba te kraje mają swoją reprezentację wśród najpopularniejszych marek zegarków. Francuski PIERRE CARDIN i belgijski ICE-WATCH dostępne są w naszym sklepie internetowym i 121 butikach SWISS.

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Lato w pełni!

Jeśli chcecie umilić sobie upalne dni a jednocześnie zatrzeć wspomnienie naszego występu na Mundialu - możecie skorzystać ze sprawdzonego sposobu!

Nic tak nie poprawia humoru jak nowy zegarek, a tak się składa, że na naszej stronie ruszyła letnia wyprzedaż!

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Za nami kolejna edycja E-commerce Innovations Awards!

Tegoroczny konkurs na najlepsze sklepy internetowe w Polsce kończymy ogromnym sukcesem - zajmując trzecie miejsce! Brązowy medal to bardzo dobry wynik, ale nie spoczywamy na laurach. Za rok planujemy stanąć na najwyższym stopniu podium :)

#ecommerce #award

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać do Lahemaa rahvuspark?

Czemu nie! Nie zapomnijcie tylko odwiedzić naszego pierwszego butiku poza granicami kraju - właśnie w Estonii! Rozpiera nas duma, a więcej informacji podamy już niebawem :)

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Program letnich praktyk w SWISS!

Podczas stażu nauczymy Cię jak funkcjonują różne obszary wewnątrz jednej z największych polskich firm działającej w branży dóbr luksusowych. Będziesz miał/a okazję poznać naszą pracę realizując powierzone zadania w Dziale Marketingu/Dziale Księgowości lub naszym Serwisie. Rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności stawiając pierwsze kroki na ścieżce kariery, stając się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Maj to dla nas miesiąc pełen sukcesów - jednym z nich jest otwarcie naszego nowego butiku! Od teraz najlepsze marki zegarków znajdziecie także w Centrum Handlowym FORUM w Gdańsku.

Nowemu zespołowi życzymy samych sukcesów!
#SWISSteam #butikiSWISS

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Polskie Sroki, duńskie zegarki i skandynawskie krajobrazy - jesteśmy oczarowani nową kampanią LARS LARSEN!

Zegarki znajdziecie pod tym adresem.

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę? Poszukiwany:
Zależy nam na osobach ambitnych, energicznych i samodzielnych. Świetnie, jeśli Kandydat będzie miał już pierwsze doświadczenia w sprzedaży online!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: dominik.orlikowski@swiss.eu

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

W luksusowych zegarkach gustują głównie panowie - aż 80% rynku ekskluzywnych zegarków to zegarki męskie. Tak według raportu przygotowanego przez KPMG wygląda rynek zegarków w Polsce.

Zapraszamy Panie do odwrócenia tych trendów! Najlepsze damskie zegarki znaleźć można pod adresem: http://www.swiss.com.pl

PHU Jubiler Sp. z o.o.
pracodawca

ROAMER to szwajcarska marka z blisko 130-letnią historią. Jej ręcznie składane zegarki to wybór naszego ambasadora, Adama Sztaby - który tak jak my wierzy, że pewne rzeczy są ponadczasowe.