Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

Monika Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Kupiłam kilka produktów i niestety jakość jest bardzo zła. Na początku niby ok, a po otwarciu po kilku tygodniach zbryliły się. (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@Monika

Jest nam bardzo miło, że korzysta Pani z naszych produktów, jednak ten profil jest obsługiwany przez dział HR firmy Pharmovit®. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do jakości produktów zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@pharmovit.pl. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

Ilona Nowy wpis
@Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

Jestem ciekawa jak szybko rozpatrzono reklamację, czy pozytywnie?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ania
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego jest przekaz że wyłącznie suplementy wegańskie ?? Dla wegan jest zaledwie kilka produktów, większość nawet nie dla wegetarian. Kilka miesięcy temu to jeszcze były tabletki z wypełniaczami, nadal można kupić gdzieś w internecie. Panie Prezesie nie ładnie tak kłamać !!!

Bartek
Pracownik
 Pytanie

Stosując suplementy zauważyłem niestety słabsze działanie, czy to zmiana surowców na inne?

Pracodawca

@Bartek

Panie Bartku, jest nam bardzo miło, że korzysta Pan z naszych produktów, jednak ten profil jest obsługiwany przez dział HR firmy Pharmovit®. Jeśli chce Pan uzyskać informacje na temat konkretnych produktów zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@pharmovit.pl. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bartek
Pracownik
 Pytanie

Stosując suplementy zauważyłem niestety słabsze działanie, czy to zmiana surowców na inne?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Pati
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego tak słaba jakość produktów pierwszy choćby kolagen w płynie ? Można się po nim pochorować !!!

Pracodawca

@Pati

Dzień dobry, jakość naszych produktów jest na możliwie wysokim poziomie. Nie ma możliwości, aby "pochorować" się po naszych suplementach diety w płynie, jeśli są prawidłowo przechowywane. Bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji.

Pracodawca

Szanowny Kliencie, w przeciągu ostatniego roku nie mieliśmy ani jednego zgłoszenia w podobnej sprawie w Biurze Obsługi Klienta. Ponownie zachęcamy do kontaktu na wskazane na stronie adresach e -mail oraz pod numerem telefonu w celu wyjaśnienia informacji. Zweryfikujemy zamówienie. Pozdrawiamy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Pati
Klient
 Pytanie

Jeszcze jedno pytanie dlaczego brakuje suplementów w buteleczce? Dwa przypadki takie miałam. Zgłaszam że folia na opakowaniu witaminy c i dzikiej róży również nie jest zabezpieczone , oderwana, a produkt wysypuje się.

Pracodawca

@Pati

Dzień dobry, proszę o kontakt z naszym biurem obsługi klienta celem wyjaśnienia sytuacji. Przestrzegamy wszelkich standardów jakości, które mają uchronić konsumenta przed wadliwym produktem ;)

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Raighto
Pracownik
@Pytanie

8-16 biuro (dyżury) PH - zależnie od trasy

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.