Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Herballine

Herballine

 

Herballine™ to specjalistyczna seria funkcjonalnych, złożonych preparatów w formie suplementów diety, bazująca wyłącznie na naturalnych ekstraktach roślinnych, wzbogacona o witaminy, minerały oraz ekstrakt z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie, wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Wszystkie te wyjątkowe składniki zostały zamknięte w opatentowanej i europejskiej kapsułce roślinnej Vcaps® spełniającej najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa stosowania. 

Funkcjonalne suplementy diety charakteryzują się 100% czystym składem, co oznacza, że nie zawierają żadnych sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających ani barwników (tj. stearynian magnezu, dwutlenek tytanu). Opakowanie z kolei stanowi wysokiej jakości certyfikowane szkło farmaceutyczne. Zastosowane szkło stanowi skuteczną barierę i chroni produkt przed promieniowaniem UV, idealnie chroniąc kapsułkę przed czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie nie wchodząc w reakcję z samą kapsułką, ani z otoczeniem. Produkty Herballine™ mogą być suplementowane przez wegan lub wegetarian.
 

 

 

 

Dlaczego Herballine™?

100% wyłącznie czysty skład
Czysta energia płynąca prosto z natury w jednej małej roślinnej kapsułce. Bez syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających i barwników. Czerpiemy tylko to co najzdrowsze i najlepsze dla nas wszystkich.

100% najlepsza kompozycja składników
Nasz zespół opracował unikalne składy preparatów, by skutecznie wspierać funkcjonowanie poszczególnych narządów ludzkiego ciała.

100% bezpieczeństwa stosowania 
Najwyższej jakości ekstrakty, witaminy i minerały od sprawdzonych, zaufanych dostawców z Europy i reszty świata. Surowce i gotowe suplementy diety Herballine™ badane są pod kątem zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metali ciężkich, w akredytowanych laboratoriach jakościowych spełniających standardy Polskiego Centrum Akredytacji.

 

100% roślinna kapsułka Vcaps® - idealna dla wegan i wegetarian
Transparentna kapsułka Vcaps® bez dwutlenku tytanu i innych barwników. Kapsułka dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

100% recykling
Wysokiej jakości buteleczka - szkło farmaceutyczne idealnie izoluje kapsułki od otoczenia i chroni przed fotoutlenianiem. Każda buteleczka jest wyprodukowana ze szkła pochodzącego z recyklingu, a zużyty słoiczek ponownie można poddać recyklingowi.

100% jakości i bezpieczeństwa produkcji
Produkcja zgodna z wymogami jakościowymi HACCP, systematycznie kontrolowana przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Każdy surowiec jest przez nas wnikliwie kontrolowany, a produkt gotowy posiada szczegółową historię produkcji.

100% polski kapitał i polska innowacja technologiczna
Polski producent zaawansowanych suplementów diety dla świadomych i wymagających, zawierających WYŁĄCZNIE CZYSTY SKŁAD. 


W kwestii jakości nie uznajemy żadnych kompromisów.

 

 

 

 


 

www.pharmovit.pl

 
Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa