Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Aronia

Dlaczego my? 

 

Najlepsza polska aronia
Prosto ze sprawdzonych plantacji aroniowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu plantatorów przetwarzamy najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane owoce. Ze względu na warunki klimatyczne, uprawiana w Polsce aronia charakteryzuje się dużą zawartością antocyjanów, flawonoidów i katechin.

Światowa jakość
Unikalne procesy produkcji w niskiej temperaturze pozwalają zachować wszystkie naturalne składniki aronii w końcowym produkcie. Aby zapewnić najwyższą jakość produktów współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami oraz Instytutem Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie.

    Nasi klienci
Produkty Pharmovit cenione są na całym świecie. Naszymi klientami są firmy z Korei, Chin, Tajwanu, Hong-Kongu i Singapuru. Naszą aronię wysyłamy do odbiorców Europy, Kanady oraz USA. Szczególnie dumni jesteśmy z dostaw produktów dla pracowników Ambasady Republiki Korei w Polsce.

Nasza oferta
Oferujemy najszerszy asortyment unikalnych produktów z aronii. Produkujemy coś, czego nie jest w stanie wyprodukować nikt inny ze względu na jakość surowca czy technologię produkcji. Ciągle pracujemy nad nowymi pomysłami. Produkcja regularna, Private label – żaden problem. Czekamy na propozycję współpracy od Ciebie.

 

 

www.pharmovit.pl

 
Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa