Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

3 Dodaj merytoryczną opinię
Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa
counter
3 10 44 5 1
Anna sklep zielarski

mnóstwo postępowań w inspekcji, mnóstwo wycofań z rynku, były sytuacje po kilka produktów w jednym miesiącu, dużo reklamacji klientów, płyny nie nadają się właściwie do niczego bo zaraz rozwarstwiają się, dużo przeterminowanych produktów, obecnie dużo wyprzedaży i przeceń, dużo dokładek po groszu świadczy o słabej sprzedaży wynikającej widocznie ze słabej rzekomej wybitnej skuteczności o której rozpisują się poniżej nie konsumenci a naganiacze z biura i z terenu i pewnie fakowe konta jak na facebuku. Nie mam w sklepie tych produktów, i moim klientom odradzam jak się pytają, dlatego że powinniśmy sprzedawać jedynie solidne produkty

Julita

super! :) kupuje od dawna, czasem w e-sklepie czasem w zaprzyjaźnionym sklepie zielarskim niedaleko mojego domu. na plus bardzo duży wybór, dobre ceny i dobry skład.

Bożena

Dzień dobry. Niestety to prawda, że jakość Państwa produktów daje dużo do myślenia, wręcz jest wątpliwa. Dwa miesiące temu kupiłam dziką różę i acerolę i w obu pudełkach był proszek o różnym zabarwieniu w każdym. Poprzednio kupowałam też i był jeszcze innych kolor. Może świadczyć to o sztucznym barwieniu i mieszaniu różnych surowców w jednym opakowaniu co nie powinno mieć miejsca. Nadmienię że kolagen kupiony w marcu był w środku rozwarstwiony, jakby ścięty, co z kolei może świadczyć i potwierdzać używaniu złej jakości surowców. Na wszystko złożyłam reklamację i sprzedawca zachował się fair play, natomiast stwierdził że faktycznie są problemy i nie jestem pojedyńczym przypadkiem. Proszę to zmienić, bo nie powinno się i nie ładnie jest w taki sposób zarabiać na klientach.

Zobacz wszystkie opinie (44)
Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa