Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Piotr Zwoliński
Dyrektor zarządzający Pepper House
Współwłaściciel Pepper House, od zawsze związany z branżą nieruchomości i finansów. Pasjonat ekonomii, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Pepper House to stosunkowo młoda firma. Jak wyglądały Państwa początki?

Zaczynaliśmy w kwietniu 2013 roku od małego kilkuosobowego biura. Zależało nam na zbudowaniu nowej jakości wśród biur nieruchomości. Nasze innowacyjne podejście do usług pośrednictwa oraz agresywny marketing pozwoliły nam zrekrutować najlepszych pośredników. W niecałe 2 lata staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych agencji na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać z pośrednictwa agencji?

Agencja nieruchomości to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo
  • oszczędność czasu
  • oszczędność środków finansowych

Pomagamy Klientom w szybkiej sprzedaży nieruchomości oraz dopasowujemy oferty do oczekiwań Kupujących.

 

 

Swoim klientom oferują Państwo również bezpłatną pomoc w dopasowaniu optymalnych rozwiązań finansowych. Jak to wygląda w praktyce?

Ważną częścią naszego zespołu są niezależni eksperci finansowi, którzy znają oferty wszystkich podmiotów udzielających finansowania. W swojej karierze mieli już do czynienia z praktycznie każdym rodzajem problemu i zawsze udawało im się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące Klienta.

Co można znaleźć w Państwa ofercie?

Obsługujemy wszystkie segmenty rynku nieruchomości - od wynajmu mieszkań, po sprzedaż dużych powierzchni komercyjnych.

Dlaczego warto z Wami współpracować?

Współpraca z nami to od strony Klienta pewność bezpiecznego, kompleksowego i szybkiego przeprowadzenia transakcji, zaś od strony pracownika to praca w firmie, która stawia na ludzi i ich rozwój, a także praktycznie nieograniczona wysokość zarobków.

Jakimi wartościami kierują się Państwo w swojej działalności?

Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza.

W logo Państwa firmy widnieje czerwona papryczka chilli. Co ona symbolizuje?

To nie przypadek, bo czerwona papryka kojarzy się ze świeżością, dynamizmem i ostrrrym smakiem. Takie właśnie jest nasze biuro i nasz marketing – gorące, agresywne i nowoczesne, a nasze oferty nieruchomości – to zawsze HOT OFERTY.

 

Prowadzą Państwo również własnego bloga. Jakie kwestie są na nim poruszane?

Nasz blog to merytoryczna skarbnica wiedzy o nieruchomościach od strony prawnej i sprzedażowej.

Jakimi kanałami poszukujecie nowych pracowników?

Korzystamy z serwisów przeznaczonych specjalnie do poszukiwania pracy. Również Facebook jest dla nas ważnym kanałem w tym zakresie. Bardzo duża część naszych pracowników pochodzi z poleceń od osób, które u nas pracują, co chyba dobrze świadczy o atmosferze pracy i warunkach jakie zapewniamy.

Jak wygląda proces rekrutacji do Pepper House?

Proces rekrutacji jest dwuetapowy i opiera się on na rozmowie z kandydatem, a także na zadaniach praktycznych. Mamy założenie, że ten proces powinien być szybki i całość staramy się zamknąć w 14 dniach.

Jak często poszukują Państwo nowych pracowników?

Nadal pomimo wielu sukcesów jesteśmy w fazie rozwoju, więc poszukiwania nowych pracowników są procesem ciągłym tym bardziej, że widzimy potrzebę ekspansji na nowe rynki.

 

Z jakimi trudnościami można spotkać się w tej branży? Na jakie wyzwania powinien być przygotowany przyszły pracownik?

Największym wyzwaniem jest praca z Klientem, a Klient bywa trudny i niezdecydowany. Często podejmuje decyzję o sprzedaży majątku życia bądź zaciągnięcia kredytu na 30 lat, dlatego trzeba być cierpliwym i lubić kontakt z ludźmi. Kolejnym wyzwaniem jest to, że bardzo zależy nam na rozwoju naszych Doradców, aby byli oni prawdziwymi ekspertami. To stąd duża ilość szkoleń jaką chcemy, aby w trakcie pracy Doradca przechodził w naszej firmie i na to pracownik musi być gotowy i chętny.

A jak wygląda Państwa grafik pracy? Czy pracujecie również w weekendy oraz w święta?

W święta nie pracujemy, w weekendy w wyjątkowych sytuacjach i jest to zależne od konkretnego Doradcy czy dopuszcza taką możliwość.

Na jakie benefity mogą liczyć Wasi pracownicy?

Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z róznych benefitów od Multisport, ubezpieczeń gupowych, poprzez szkolenia, dla najlepszych samochody służbowe + konkursy sprzedażowe.

  

Mają Państwo przygotowane programy dla studentów, stażystów?

Mamy taki program „Łatwy start w Pepper House”. Jest on przeznaczony dla studentów ostatniego roku studiów, którzy nie mogą sobie pozwolić na pełnoetatową pracę na stanowisku Doradcy lub osób, które w danej chwili nie mają jeszcze potrzebnego doświadczenia.

Program ten polega na tym, że osoby takie przyjmujemy na staż, podczas którego wprowadzamy je w tajniki pracy Doradcy ds. Nieruchomości, a po odbytym stażu proponujemy pracę na ww. stanowisku.

Słowa zachęty dla osób, które myślą o złożeniu aplikacji do Pepper House?

Wyszkoliliśmy 20 agentów od zera. Dziś dalej u nas pracują i razem inwestujemy w nieruchomosci. Daj sobie szansę!

Dziękuję za rozmowę.

Pepper House
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pepper House