kasjer - sprzedawca 2020-08-29 12:46 przez O.N.A

Przebieg rekrutacji

Rozmowa w pomieszczeniu socjalnym o wymiarach 3x4. Rozmowę przeprowadziła kierownik sklepu, a zastępca, KR i była kierownik sklepu (sic!) obserwowały. Poziom jako taki został zachowany, przedstawiono mi warunki pracy, zarobki i jak mniej więcej wyglądają zmiany. Następnie ja mogłam opowiedzieć o sobie. Całość przebiegła błyskawicznie.

Pytania

Dlaczego akurat Pepco?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Kasjer-sprzedawca 2019-04-30 14:10 przez nika

Przebieg rekrutacji

Rozmowa na zapleczu była z dwoma paniami (kierownik i chyba regionalna). Pytania zadawała ta druga. Rozmowa w porządku. Na początku przedstawienie tego co oferuje firma i jakie wynagrodzenie a pózniej pytania.

Pytania

co bym zrobiła jak bym widziała, że koleżanka jest chamska dla klientów, dlaczego chce pracować dla pepco, czy gdybym dostała telefon w awaryjnej sytuacji że jestem potrzebna(mimo wolnego dnia) to bym przyszła, która z wcześniejszych prac najlepiej mi pasowała i czemu

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

z ca kier 2015-09-26 15:28 przez rozamunda

Przebieg rekrutacji

pierwszy etap informacje drogą email, następnie spotkanie na konkretną godzinę ale chyba po to aby podstawiony pracodawca podsłuchał rozmów kandydatów na pracowników ponieważ opóźnienie wynosiło ok 1,5 h a dyskusja na korytarzu dość żywa, obowiązkowy test matematyczny - bardziej na spostrzegawczość ale gdy człowiek zestresowany to nawet proste działanie wydają się podstępne... niby nic.. nie opuszczalo mnie wrażenie że wśród nas kandydatek jest nasza przyszla kierowniczka... ;)

Pytania

notorycznie powtarzające się pytanie 1. kto jest najważniejszy w sklepie, 2. jaki mamy dojazd, 3. dlaczego ta praca a nie inna, 4. co było u poprzedniego pracodawcy... 5. na czy polega zarządzanie 6. jakie znaczenie ma atmosfera w pracy

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

biurowe w centrali 2015-05-18 07:20 przez Roszpunka

Przebieg rekrutacji

To była najgorsza rekrutacja w moim życiu! Najpierw dwie panie (kierownik działu i kadrowa) rozmawiały o moich wadach, czego ja to nie umiem i jaka to wspaniałą firmą jest Pepco (a ja jestem jej niegodna). Następnie była rozmowa po angielsku i test praktyczny moich umiejętności. Test zrobiłam w całości chociaż byłam w szoku jak się tutaj traktuje przyszłych pracowników. Nawet pracownik, który przeprowadzał ze mną test ostrzegał przed kierowniczką. Potem był test angielskiego na papierze. Banalny, ale kadrowa ostrzegała, żebym się nie przejmowała bo wiele osób się na nim wywala. Widać jaki poziom reprezentuje ta firma. Całość zajęła 2,5 godziny... to najlepsze podsumowanie. Naprawdę nie warto.

Pytania

Co pani wie o Pepco? Słabe i mocne strony? Co Panią urzekło na naszej stronie internetowej?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kasjer 2014-10-09 14:37 przez ana1982

Przebieg rekrutacji

Godzinna obsuwa zamiast na 11 to weszłam o 12 - przed sklepem dobrze, że w galerii na ławce przynajmniej było można usiąść i pogadać sobie. 4 kobitki przede mną, i jeszcze 2 za mną - z tego 2 laski które już pracują w Pepco - przyszły sobie bo chcą sklep zmienić bo mają za daleko od domu a ten nowy to jest blisko - wiec od razu wiadomo co jest grane !!! osób z 20 na rozmowie a 6 na sklep potrzebne z czego te 6 to już pewnie ci co tam pracują tylko chcą miejsce zmienić. Oczywiście panie rekruterki z 20 lat góra na karku nawet podstawowych zasad kultury nie znają - po pierwsze się przedstawić - już gadały ode chcenia i wielka ściema co to nie za sklep jakbyś na kierownika całego Pepco szła. Oczywiście miały na następny dzień na 99% zadzwonić do południa - nadzieja matką głupich.

Pytania

Ogólna ściema - co byście zmieniły w sklepie, co jest najważniejsze, jakie doświadczenie itp pierdu pierdu. Bajera i tak już mamy dawno swoich tylko trzeba wielką rekrutacje - bo pewnie mają za to grubo płacone. I jeszcze gdzie to na szkolenie nie pojedziesz

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Pepco Poland Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 406 ocen.
Pepco Poland Sp. z o.o.