PEJOT s.c.

3 Dodaj opinię
PEJOT s.c.
3 54 69 5 1

Czym się zajmujemy?

Firma PEJOT – dekoracje na tort. Zajmujemy się tworzeniem dekoracji na torty i wszelkiego rodzaju inne ciasta i słodkości. Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie (tzw. hand made).

  • 2008

    Rok założenia

Paulina Grudzień i Jarosław Bawej właściciele firmy, PEJOT s.c.

PEJOT, czyli Paulina i Jarosław - od 1993 roku związani z branżą cukierniczą i od tego czasu zdobywamy doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu mogliśmy stworzyć pracownię, w której wykonujemy dla Państwa szeroką gamę dekoracji na każdą okazję.

Przeczytaj cały wywiad »

Beata Olszewska

Pracuję w firmie od prawie 9 lat z małą przerwą bo zachciało mi się zmiany jednak szybko doszłam do wniosku że zrobiłam źle odchodząc, ale wróciła i nie żałuję zarobki są bardzo dobre tylko trzeba chcieć pracować bo nikt nigdzie nikomu nie zapłaci za darmo, i bardzo się cieszę że zostałam przyjęta poraz drugi a wy ludzie jak piszecie opinie to miejcie odwagi trochę i się podpisuję

Anka od średnich róż :)
 Rekomendacja

Pracowałam u Pani Pauliny kilka lat temu. Jeszcze na Pinskiej. Pracę wspominam bardzo dobrze. Szefowa babka naprawdę w porządku a ozdoby naprawdę piękne i wyjątkowe. Gdyby mnie wtedy stres nie zezarl pewnie bym została na dłużej. Polecam i pozdrawiam Panią P. :)

Paulina

Polecam pracę w tej firmie. Pracuje tutaj już 3 lata i nie mam na co narzekać. Zarobki są dobre. Jest również możliwość zarobienia więcej poprzez robienie ponad norm. Co do atmosfery to ja jestem zadowolona. Szefowa jest osobą z którą da się porozumieć i dogadać. W pracy panuje wesoła atmosfera. Są tutaj osoby które pracują po 8 lub 9 lat, więc to chyba również dobrze świadczy o firmie. pozdrawiam

Zobacz wszystkie opinie (69)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

PEJOT s.c.