Partners Financial Services Polska S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze historie

Nasze historie

 


Jak Partners pomaga swoim współpracownikom?
 

Magdalena Bizoń D1 Director

„Cenię sobie jakość i kompleksowość, uczciwe podejście do biznesu i dlatego od 7 lat związałam się z firmą Partners biznesowo, ale na dzień dzisiejszy to już nie tylko biznes, to taka moja druga rodzina. Środowisko młodych ludzi, fajnie podchodzących do pracy, kompleksowość i uczciwość, duże możliwości rozwoju. No czego chcieć więcej?”
 
Łukasz Schabowski M2 Senior Manager

„Partners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla mnie i moich klientów. Partners to również doskonała okazja dla obecnych oraz przyszłych współpracowników na rozwój i realizację swoich celów.”

 

Paweł DzierżyńskiVIP Consulting Office

„Partners dla mnie to świetny sposób na realizację celów zawodowych. W firmie Partners można zarabiać nieprzeciętne pieniądze oraz realizować swoje pasje. Dla mnie Partners to po prostu sposób na życie.”
 
Wiesława Ziajka M1 Team Manager

„Z firmą Partners związana już jestem od 5 lat. Jest to dla mnie super miejsce do rozwoju osobistego, do budowania własnego biznesu i środowisko ludzi ambitnych, etycznych, którym przede wszystkim leży na sercu dobro klienta i szerzenie świadomości finansowej.”

 

Roksana Śliwka M1 Team Manager

„Jestem w Partners, bo tu rozwijam się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro.”
 
Łukasz Czarnik M1 Team Manager

„Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne. Nieważne w jakim wieku jesteś czy jakie masz po prostu doświadczenie z tego tematu, głównie też dlatego, że rynek finansowy jest ogromny i zawsze możesz znaleźć swoją własną niszę i w niej się po prostu rozwijać. Nieważne czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, a może ślusarzem i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?”

 
Koniecznie odwiedź Nasze social media!

Partners Financial Services Polska S.A.