Profil

Czym się zajmujemy?

fbFacebook
  
inLinkedin
  
twitterTwitter

  • 2012

    Rok założenia

  • 150

    Liczba pracowników

Gabriela Ziółkowska-Coyne Współwłaścicielka i założycielka firmy (Queen Mamma), OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.

Założyła OpsTalent wraz z mężem, Trevorem Coyne, w 2012 roku. Pasja tworzenia, ogromna energia, wyjątkowe podejście do ludzi (wieloletnie doświadczenie w branży HR) oraz umiejętności biznesowe okazały się świetną mieszanką, która doprowadziła ją do sukcesu. Niezwykle energetyczna i troskliwa osoba. Prywatnie – mama trójki przeszczęśliwych chłopców.

Przeczytaj cały wywiad »

Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Weronika

@Gosia, OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k. musiała zauważyć w Tobie potencjał stąd ta szansa rozwoju, o której napisałaś w swoim komentarzu. W jaki sposób wygląda w tej firmie podnoszenie swoich kwalifikacji? Czy rozwój jest równoznaczny z późniejszym awansem na wyższe rangą stanowisko? Podoba Ci się również środowisko, w którym pracujesz. Czy występuje wsparcie merytoryczne między współpracownikami?

Gosia

To jest mój 4 rok tutaj :). Chociaż zostałam zatrudniona na 'entry job,' już na samym początku mojej przygody w Opsie dostałam bardzo dużą szansę rozwoju, którą w innej firmie dostałabym pewnie po kilku latach. To co najbardziej tu cenię to fakt, że naprawdę możesz zachować tutaj równowagę między pracą a życiem prywatnym. Ops zawsze bardzo wspierał mnie w moich działaniach poza pracą, za co zawsze będę wdzięczna. Ludzie tutaj są naprawdę świetni a spędzanie z nimi czasu jest zawsze przyjemnością! Jeśli angażujesz się w to, co robisz, masz zdrową etykę pracy i przyjazne podejście do ludzi, będziesz się tu czuł jak w domu :). Jest to z pewnością niezwykłe miejsce pracy, z własnym charakterem i przesympatyczną atmosferą.

Customer Service Agent 2018-01-17 20:14 przez R

Przebieg rekrutacji

Rozmowa bardzo fajna, luźna rozmowa po prostu. Fajni ludzie, super biuro. Mnie się podobało :)

Pytania

Nie pamiętam pytań za bardzo, coś o doświadczeniu pewnie.. ogólnie skąd się wziąłem. Parę zdań po angielsku..

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Be Healthy to jedna z naszych kluczowych wartości, wokół których budujemy kulturę OpsTalent. W ramach Ogólnoświatowego Dnia Zdrowia gościliśmy firmę All for Body, która swoim fit programem urozmaiciła nasz Opsowy Active Day. OpsTalentersi chętnie korzystali z zajęć stretchingu, konsultacji dietetycznych i analizy ciała, a także relaksujących masaży biurowych.