Profil

Czym się zajmujemy?

fbFacebook
  
inLinkedin
  
twitterTwitter

  • 2012

    Rok założenia

  • 150

    Liczba pracowników

Gabriela Ziółkowska-Coyne Współwłaścicielka i założycielka firmy (Queen Mamma), OpsTalent Sp. z o.o. Sp. k.

Założyła OpsTalent wraz z mężem, Trevorem Coyne, w 2012 roku. Pasja tworzenia, ogromna energia, wyjątkowe podejście do ludzi (wieloletnie doświadczenie w branży HR) oraz umiejętności biznesowe okazały się świetną mieszanką, która doprowadziła ją do sukcesu. Niezwykle energetyczna i troskliwa osoba. Prywatnie – mama trójki przeszczęśliwych chłopców.

Przeczytaj cały wywiad »

xx

jakie stawki z jezykami skandynawskimi? i czy sprzedaz tez jest wymagana? czy tylko polaczenia przychodzace?

Nowa

Dostałąm wlasnie od nich oferte. Projekt wydaje sie byc bardzo rozwojowy z tego co dowiedzialam sie na rozmowie, kasa tez znacznie lepsza obecna, wiec chyba sie zdecyduje.

NOwa

Dostałam wlasnie od nich oferte. Zastanawiam sie jeszcze, ale dostalam wiecej niz teraz mam w CS, wiec chyba sie zdecyduje. Projekt mega ciekawy i miec takie biuro, super sprawa.

Obsługa klienta 2015-01-14 11:55 przez faith

Przebieg rekrutacji

Dostałam telefon z propozycją pracy. Rozmowa odbyła się dzień później. Co prawda musiałam trochę poczekać na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim, aczkolwiek w międzyczasie zdążyłam dowiedzieć się czegoś więcej o firmie, wypić herbatę i zadać jeszcze kilka dodatkowych pytań. Rozmowa po angielsku przebiegła szybko i bardzo sympatycznie z szefem firmy. Pracę dostałam od razu

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę