Opinie o PeekundCloppenburg w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PeekundCloppenburg, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PeekundCloppenburg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PeekundCloppenburg w Wrocław

obserwator

Każdy mądry (podkreślam: MĄDRY) menadżer wie, iż jego siła tkwi w jego zespole, więc to od zespołu czyli pracowników zależy, jakie wyniki będzie osiągał menadżer, dlatego o swoich pracowników należy dbać i ich szanować. Pani zarządzająca sklepem we Wrocławiu preferuje jednak następujący styl zarządzania: - nazywa pracowników wprost debilami, podnosi głos, wyraża uwagi personalne w obecności osób trzecich - podczas zebrania z pracownikami, bez ogródek używa zwrotów typu: "wiesz... musisz się starać, bo masz przecież rodzinę na utrzymaniu..." - ściąga ludzi do pracy z dnia wolnego, bez uprzedzenia obliguje do pozostania dłużej niż przewiduje grafik, nie konsultuje zmiany w grafiku tylko je wymusza - podczas gdy cały dzień siedzi za biurkiem, zobowiązuje pracowników do przynoszenia sobie posiłków i innych zakupów z pasażu (pracownicy robią to np. w trakcie swojej przerwy), a także wysyła pracowników po prywatne sprawunki poza obiekt galerii. Osoby pracujące w sklepie mogą wszystkie powyższe punkty potwierdzić a nawet dodać coś od siebie. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że pracownicy nie podnoszą żadnego oporu. Czują się zastraszeni. ... Nie pracujemy z firmą, tylko pracujemy z ludźmi. Jeżeli ludzie w naszym otoczeniu nam nie odpowiadają zmieńmy otoczenie! To nie firma jest zła, tylko ludzie, którzy czasem nie powinni być na miejscu, na którym są. Czasy się zmieniły! Rynek pracy jest dużo korzystniejszy i zmienił się na lepsze właśnie dla pracowników! Obecny rynek jest rynkiem pracownika, a nie jak kiedyś rynkiem pracodawcy i o dobrych ludzi jest coraz trudniej na rynku. Nie pozwalajcie, BY KTOŚ WAMI POMIATAŁ I SPRAWIAŁ, ŻE ZATRACACIE SWOJE POCZUCIE WARTOŚCI !!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PeekundCloppenburg - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
PeekundCloppenburg