Marent Poland Sp.z o.o.

Wolica

Opinie o Marent Poland Sp.z o.o.

jarek

JUz ponad 20lat działają w branży przemysłowej i nawet magazyny maja zlokalizowane poza centrum gdanska co swiadczy juz o tym ,ze firma bardzo dobrze prosferuje i dziala. zaopatruja pewnie nie tylko firmy prywatne ale rowniez i robia kotly dla sowich kilentow

były pracownik

Kiedyś firma nazywała się Lecar i właśnie dziś się dowiedziałem że nie przekazali moich składek do zusu. Jak dla mnie to nie jest dbanie o pracownika.

Firma zniknęła. Jest jeszcze Sany Poland Machinery Sp. z o.o. na Lwowskiej

pio - 2010-01-04 23:20:22 Mam pytanie a w jaki sposób firma mogła naciagac pracowników? Możesz troszke jaśniej bo ostatnio troszke sie ta firma interesuje. dzieki nie interesuj sie tą firma- to pralnia chinskiego wywiadu. mam nadzieje ze ABW i wywiad wojskowy zainteresuje sie tą instytucją

gaga

Duża rotacja pracowników i niepochlebne komentarze świadczą że nie jest w tej firmie tak różowo.

klient

Marent Poland bardzo dobra firma - bardzo dba o swoich pracowników, a pan mocno przesadza, to jest naprawdę dobry stabilny pracodawca

pio - 2010-01-04 23:20:22 Mam pytanie a w jaki sposób firma mogła naciagac pracowników? Możesz troszke jaśniej bo ostatnio troszke sie ta firma interesuje. dzieki Daj sobie siana z tymi oszustami. Więcej kłopotu niż pożytku.

gaga

ja się upominałem o umowę od początku współpracy. Ale oni odwlekali z tygodnia na tydzień jej podpisanie. Bo podobno w Chinach to okres próbny pracuje się za darmo ;) szkoda że jeszcze nie dodali że stawki w Chinach to $1 dziennie ;) Niestety, tu jest Polska. Nie było widać kasy a więc zakończyłem pracę w firmie Marent Poland Sp. z o.o.

pio

No to troszke polecieli w [usunięte przez moderatora] ale chociaż podpisałes ta umowe czy nie zdążyłeś.

gaga

w moim przypadku zwlekali z podpisaniem umowy o pracę i obiecywali wypłatę zaległego wynagrodzenia. Po niespełna dwóch miesiącach dałem sobie z nimi spokój. Poświęciłem na darmo swój czas i trochę kasy na paliwo ...

pio

gaga

Marent Poland oprócz naciągania swoich pracowników zajmuje się wynajmem pomp do betonu produkcji chińskiej SANY

ibaloj

Co to jest za firma ta MARENT POLAND i czym sie zajmuje?

gaga

o, zaczyna się robić ciekawie. Wszystkie osoby mogące coś wnieść do tematu zapraszam do kontaktu na GG :[usunięte przez moderatora]

gaga - 2009-11-30 19:07:38 Ostrzegam przed tą chińską firmą. Przez dwa miesiące pracy czekałem na umowę oraz jakiekolwiek wynagrodzenie. No to jest nas dwóch:-) Napisz na priva o co biega na [usunięte przez moderatora]. Może dojdziemy do jakis wniosków. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Marent Poland Sp.z o.o. - Wolica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marent Poland Sp.z o.o.