Eltel Network

Opinie o Eltel Network

soszyl

myślę, że to jest kwestia, która powinna być zawarta gdzieś w umowie. oni oferują umowę o pracę, więc wydaje mi się, że tak, bo wtedy ma się dostęp również do pakietu socjalnego

były

Lepiej trzymać się z daleka.nieuczciwa agencja przez którą zatrudniają ludzi GM Staffing, nie płacą

Zostaw opinię o Eltel Network - Copenhagen

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Network