Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POland w Warszawa

Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków R&D w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2007 roku firma została wyróżniona laurem środowiska akademickiego "Firma dla inżyniera", a w 2014 – przyznawanym przez środowisko biznesowe certyfikatem "Top Employer Europe 2014" i „Top Employers Polska 2014”. Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SAMSUNG ELECTRONICS POland, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAMSUNG ELECTRONICS POland w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Lesio Nowy wpis

1.marca2022 kupiłem samsunga galaxy s22 ultra w promocji. I do tej pory 7.05.2022 nie otrzymałem instrukcji jak i gdzie mam odesłać stary s 21 + Pomimo wielokrotnych monitow .jedyna osobę którą znam jest p. Joanna Zientek. MAM DOŚĆ IDE DO SĄDU Z FIRMĄ. O 25 000 ZA KRZYWDY MORALNE.

Czy wiesz coś na temat pracy w firmie SAMSUNG ELECTRONICS POland w miejscowości Warszawa? Użytkownicy czekają na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POland - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POland?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SAMSUNG ELECTRONICS POland