Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POland w Warszawa

Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków R&D w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2007 roku firma została wyróżniona laurem środowiska akademickiego "Firma dla inżyniera", a w 2014 – przyznawanym przez środowisko biznesowe certyfikatem "Top Employer Europe 2014" i „Top Employers Polska 2014”. Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SAMSUNG ELECTRONICS POland, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAMSUNG ELECTRONICS POland w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Lesio Nowy wpis
Pracownik

1.marca2022 kupiłem samsunga galaxy s22 ultra w promocji. I do tej pory 7.05.2022 nie otrzymałem instrukcji jak i gdzie mam odesłać stary s 21 + Pomimo wielokrotnych monitow .jedyna osobę którą znam jest p. Joanna Zientek. MAM DOŚĆ IDE DO SĄDU Z FIRMĄ. O 25 000 ZA KRZYWDY MORALNE.

Administrator

Czy wiesz coś na temat pracy w firmie SAMSUNG ELECTRONICS POland w miejscowości Warszawa? Użytkownicy czekają na Twoją opinię.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POland - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POland?

  Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POland?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
SAMSUNG ELECTRONICS POland