ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych

Kraków

Opinie o ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych

Są lepsze firmy

Marne zarobki,brak pracowników powoduje że tempo pracy jest mordercze.Premie uznaniowe są ale najczęściej ich nie ma.Chcąc dorobić musisz pracować po 9 lub 10 godzin dziennie.Właściciel dużo gada i obiecuje ale jego słowo jest gówno warte.W skrócie obóz pracy.Wyzysk przede wszystkim.Ale są ludzie którym to nie przeszkadza."Doświadczony "-odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie.

Wiesz o firmie ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych