Heritus.Pl
counter
5 34 6 5 1
Kasia Nowy wpis

@igi czym się dokładnie zajmujesz w firmie?

Tak1Nie
igi Nowy wpis

polecam ekipa zgrana można liczyc na nich prezes ma głowe na karku

Zigy Nowy wpis

Malina podzielam to co napisane i można dobrze zarobić.

Malina Nowy wpis

Pracuję w firmie w obsłudze klienta. Praca bez stresu. Klienci firmy są zadowoleni z produktów co mnie bardzo cieszy, bo nie ma konfliktów z klientami. Nie lubię stresu w pracy. Koledzy i szef są mili i pomocni. Wypłata też ok, są też premie i z szefem można się dogadać na dni wolne, urlopy. Jak ktoś idzie na rozmowę to warto negocjować, u mnie warunki na starcie udało się fajnie wynegocjować.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norbi

NIE POLECAM!!! Jeśli chcecie czuć zażenowanie i wiedzieć na przyszłość gdzie nie pracować oraz potraktować to jako (złe) doświadczenie w zyciu - to owszem warto! Awanse dzieki znajomosciom, zadnego planu dzialań, wszystko na HURA, jeden handlowiec na Polskę, który musi wyrabiac normę za dziesięciu. Byłem na dniu próbnym i przez kilka godzin dowiedziałem się tylko złych rzeczy.

Tak2Nie7

Jak tam z pracą w heritus.pl? Wydaje mi się, że coraz lepiej, ale niestety info aktualnych nadal nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Heritus.Pl - Poznań

Heritus.Pl