Cukiernia Marcepan

Nieporęt

Opinie o Cukiernia Marcepan

po robocie

Nikomu nie polecam pracy tam.Szefostwo porażka totalna zero pojecia i pdejscia do pracownika.Wiecznie niezadowolone miny i ciągle cos zle nawet jak człowiek sie bardzo stara,robi co mówią to i tak znajdzie sie powód do czepiania sie o byle co.Najgorsza jest Szefowa.Wiecznie nadęta w złym humorze i narzekającą na wszystko i wszystkich.Tekst pod tytułem "niech sie ludzie cieszą ze w ogóle prace maja"jest na porządku dziennym.Zapiernicz za najniższą krajowa a wymagania jak za najwyższą pensję.Jedyny plus to płacą na czas.Nie polecam.

2.5 roku w Marcepanie
@po robocie 13.09.2016, 13:11

Witam,pracowałam w Marcepanie 2,5 roku,bynajmniej ja nie narzekałam każdy może mieć zły dzień.Jeżeli chodzi o szefową Panią Magdalenę wymagająca ale wie co i jak.Jedynie co może szefowa być zła na mnie bo zwolnilam się z dnia na dzień ,miło wspominam prace i szefostwo wspomnienia pozostaną,na zawsze.

Blondynka44
@po robocie 13.09.2016, 13:11

Witam. Pracowalam w cukierni Marcepan. To jajas porazka wiecznie nie zadowolona szefowa jej mina i podejscie do pracownika odrazu scinala z nóg. Wiecznie jakies niezadowooenie. Kazala wciskac stary towar klientom ciasto sprzed tygodnia które lodąwalo w duzej lodówie na noc a na drugi dzien znowu to samo ciasto lądowalo w lodówce. Podobno przed mną dziewczyny odchodzily juz po tygodniu pracy.odradzam tam pracę i robienie zakupów też

Zostaw opinię o Cukiernia Marcepan - Nieporęt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Marcepan