WORK SERVICE S.A./ IPS SP. Z O.O.

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o WORK SERVICE S.A./ IPS SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK SERVICE S.A./ IPS SP. Z O.O.

anonim

(usunięte przez administratora)

pająk

jeśli poszukujesz pracy w której liczyć możesz na awans to musisz bardziej się postarać niż ma to miejsce przy aplikowaniu do agencji pracy. Tutaj możesz liczyć na stabilną robotę przede wszystkim ...

max

Pracuje pod ta firma (ips) 2 lata w Huta Bankowa stawki głodowe żadnych podwyżek świeta za damski ch*j trzeba przychodzic jedna wielka porażka .A pania J.Nowak powinni zwolnic nie doinformowana baba kłamie w zywe oczy nic nie robi aby było lepiej.Obiecywli 2 tysie na reke teraz ledow 1400 idzie za robic za 4 brygady na 3 zmiany ....to kpina i wysysk .....pasozyty jednym słowem

anonim

Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem. Jeśli lubisz być poniżany to tam ci to zagwarantują. Ludzie z administracji na Półwiejskiej to ludzie z przypadku, niedoinformowani, niedouczeni, nigdy nie mają wiedzy na podstawowe sprawy. Zatrudniając cię obiecują złote góry a, jest to wierutne kłamstwo, stawki godzinowe- głodowe. Praca w worku jest tylko dla desperatów.

Zostaw opinię o WORK SERVICE S.A./ IPS SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK SERVICE S.A./ IPS SP. Z O.O.