Emka S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Emka S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Emka S.A.?

Klientka od 5 lat Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Oceniam od strony klientki. Umowa podpisana od 5 lat, w międzyczasie wszedł obowiązek wpisu do BDO. Ponieważ przez kilka lat nie miałam ani jednego wywozu, ponieważ nie zdarzył mi się odpad medyczny ( skąd więc umowa o wywóz? Dziwne wymogi sanepidu). Po 5 latach, płacąc 80 zł miesięcznie abonamentu, zgłaszam chęć wywozu. I co? Dostaje odpowiedz, że nie mam numeru BDO i nikt nic nie odbierze ???? ale przy pobieraniu takiej opłaty przez cały rok "rzetelna" firma nawet słowa o tym nie pisnela. Porazka, mega porażka

Administrator Nowy wpis

W Emka S.A. trwa rekrutacja na stanowisko Grafik. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ronert Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy poszukujecie kierowcy, busy lub c, c+e

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Emka S.A. na stanowisko Kierowca w ruchu krajowym - Realizator usług bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pytanie
 Pytanie

Czy w Emka S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Irena

Witajcie, interesuje mnie praca w Emce na stanowisku kierowcy jednak chciałabym dopytać o kwestię związaną z atmosferą pracy. Jak pracownicy się dogadują? Jak relacje na linii pracownik-pracodawca/przełożeni?

7
Kiero
Kandydat
 Pytanie

Czy aktualnie poszukujecie kierowców kat. B w województwie mazowieckim i jak to wyglada jeśli chodzi o rekrutacje w sytuacji covidowej? Co oznaczają zarobki powyżej średniej ? Bo jeśli patrzeć na średnie zarobki kierowców jeżdżących po kraju to zaczynaja się one od 3500 kończąc na 5500.

Ewa

Chciałabym aplikować na stanowisko handlowca w Emka, czy orientujecie się jaki jest zakres obowiązków na ty stanowisku? Czy firma zapewnia samochód służbowy? I czy w razie potrzeby mamy wsparcie w przełożonych? :)

Były pracownik

Ta firma to dno totalne. Prezesik zaufany w sobie, sztuczne uśmieszki i tylko myśl jak tu pracownika bardziej wykorzystać i jak na nim zarobić za śmieszne pieniądze. A pracuje się przy odpadach medycznych więc pracą niebezpieczną. Zresztą każdemu kto planuje tam pracować powinno dac do myślenia że duża grupa stałych pracowników ucieka z tej firmy, pod warunkiem że nie mają na kogoś haka i może się zwolnić. Były pracownik

8

Pracodawca

@Były pracownik

Ciężko się odnieść do anonimowego wpisu merytorycznie, niemniej jednak spróbujemy. EMKA S.A. to silny zespół, który pracuje ze sobą już od wielu lat. Oczywiście firma przechodzi zmiany aby być konkurencyjnym na rynku. Dokonaliśmy m. in. zmian w Biurze Obsługi Klienta i w Dziale Handlowym, które działa teraz zdecydowanie na lepszym poziomie niż kiedyś. Wsłuchujemy się w opinie naszych klientów i będziemy proponować im jak najwyższą jakość usługi. To jest dla nas priorytet.

Małgosia
Kandydat
 Pytanie
@Emka S.A.

Czy to, że pojawiają się ogłoszenia o pracę w dziale obsługi klienta to nowe stanowiska pracy, czy rotacja pracowników?

1
Gosia

Jak wyglada praca w firmie Emka? Mam na myśli pracę w biurze. Ostatnio były ogłoszenia, ale dosyć długo wisiały. Następnie zniknęły,ale za jakieś 4 miesiące pojawiły sie znowu. Rotacja ?

Pracodawca

@Gosia

W naszym biurze pracuje około 40 osób. Zapraszamy do obserwowania naszych ofert pracy.

Gosc71

Po 4 latach pracy na najniższą krajową + premia uznaniowa co dawało miesięcznie 1740-1890zł jak im chyba pasowało tak wypłacali nigdy pensja stała. Kierowca wyjazdowy co prawda auto pod domem i jak nie ma telefonów od klientów to spokój. Ale brak możliwości urlopu chyba że znajdziesz sobie sam kierowcę na zastępstwo a nie każdy chce pracować przy zbieraniu śmieci za takie pieniądze gdzie warunki pracy powinny zaliczać się do szkodliwych. Gazy, odpady, zwłoki zwierzęce, igły, zakucia. O wszystko trzeba się prosić tygodniami auto podstawowe narzędzie do pracy jak się zepsuło radź sobie sam. Praca bez szału szef zamiast zadbać o pracowników nagrywa teledyski disco polo gdzie występuje przy okazji część załogi kierownicy no może i by chcieli dobrze ale najlepiej dla siebie. dobra dla ludzi na emeryturze którzy chcą dorobić a nie zarobić.

Kapone33
@Gosc71

Dzieki za te informacje . po mimo iz 2015r. Ale nie wiele sie zmieniło na pewno przez ten czas . Szukam lepszej pracy niz mam to wpakował bym sie na niezła mine z deszczu pod rynne. A ja narzekam na moja pensje +- 4.500mc. że stac mnie na wiecej ale za to co piszesz uratowałes mi zycie bo nie przeżył bym za ta kase przy opłatach tylko prawie 4 tyś mc. POZDRWIAM

Pracodawca

@Gosc71

Mimo, że minęło już 5 lat odniesiemy się do tego wpisu. Pensja Realizatora Usług wg naszych analiz jest w tej chwili większa niż rynkowa. Zatrudniamy Realizatorów zastępowych, którzy w razie urlopów, zwolnień chorobowych przejmują obowiązki. Nasza flota aut to w większości nowe mercedesy na gwarancji.

Igor

Czyli firma raczej do pracy dodatkowej niż stała?

Pracodawca

@Igor

Niemal wszyscy pracownicy w EMKA S.A. mają umowy o pracę na pełen etat, ale zdarza się, że potrzebujemy też pracowników w niepełnym wymiarze, np. kierowców zastępowych na czas urlopów, zwolnień chorobowych itp. Zachęcamy do obserwowania naszych ofert pracy.

Arek

@lost jak to lecisz z dnia na dzien? Nawet jak masz umowę ?

Pracodawca

@Arek

Niemal wszyscy pracownicy w EMKA S.A. posiadają umowę o pracę i relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą są zawsze zgodne z polskim prawem. Jeżeli ktoś ciężko naruszył obowiązki pracownicze, to owszem może się z nami rozstać z jeden dzień, dokładnie tak samo jak w każdej firmie w Polsce - nigdy w innym przypadku.

Lost
Pracownik
 Pytanie

Szczerze odradzam współpracę z tą firmą - zarówno potencjalnym pracownikom jak i klientom. Coś Ci się nie podoba? Lecisz z dnia na dzień. Brak szacunku do pracowników jak i klientów, którzy płacą niemałe pieniądze i są (kolokwialne ujmując) robieni w bambuko. Odpady nie są odbierane i nikt nie czuje się winny. CZYTAJCIE UMOWY, bo wpadniecie w niezłe (usunięte przez administratora) Takie samo jak ta firma.

1

Pracodawca

@Lost

Niemal wszyscy pracownicy w EMKA S.A. posiadają umowę o pracę i relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą są zawsze zgodne z polskim prawem. Jeżeli ktoś ciężko naruszył obowiązki pracownicze, to owszem może się z nami rozstać z jeden dzień, dokładnie tak samo jak w każdej firmie w Polsce - nigdy w innym przypadku.

Paco

Byli pracownicy już tak mają dość tej firmy, że nawet nie chcą zostawiać komentarzy. Jeśli lubisz być zajeżdżany psychicznie to praca dla Ciebie. Zarówno w biurze jak i jako handlowiec.

Pracodawca

@Paco

Przebudowa działu handlowego wiązała się z redukcją niektórych etatów i zdajemy sobie sprawę z tego, że niewątpliwie nie było to przyjemne dla tych osób. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że przebudowa ta była konieczna, ponieważ priorytetem dla nas jest obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Robcio

"pracodawca roku"... Umawiają się na konkretną stawkę a umowę dostajesz na najniższa krajową plus dodatki za dyżury i jakieś inne cuda wianki. Urlopu nie dają. Przez ponad rok ani jednego dnia. Praca często powyżej 12 godzin rozpoczynana od 4-5 rano...

1

Pracodawca

@Robcio

Niemal wszyscy pracownicy w EMKA S.A. posiadają umowę o pracę i biorą urlop zgodnie z polskim prawem.

Gunia

Rozmowa kwalifikacyjna to nie rozmowa - to monolog. Dyrektor cały czas gada o firmie i jesteś zaskoczony, gdy w końcu padnie jakieś pytanie, głównie to o pracę z CRM. Wygląda na to, że szukają desperatów, którzy się chwycą tej brzytwy. Ogólnie, jeśli lubisz być ciągle monitorowany na GPS i pracować pod nieudolnym kierownikiem, który nawet nie wie czego nie wie- to praca dla Ciebie.

1
Urszula
@Gunia

@Gunia Próbuje wywnioskować z jakiej perspektywy piszesz o Emka S.A.. Piszesz jako obecny pracownik, były pracownik czy osoba która była tylko na rozmowie kwalifikacyjnej? Będę bardzo wdzięczna jeśli rozwiejesz moje wątpliwości.

Pracodawca

@Gunia

Dziękujemy za Twoje uwagi dot. procesu rekrutacji. Przykro nam, że nie spełniła Twoich oczekiwań.

Lora

3 razg probowalam uzyskac informacje na temag oferty ald od ponad tygodnia totalnie wszyscy pracownicy fifmy sa tak zajeci ze nie maja czasu na chocby wyslanie maila nie mowiac juz o wykonaniu telefonu. Nie wiem czy wszystkie firmy chcace nawiazac wspolprace z ekoemka sa tak traktowane czy tylko moja ma tak specjalne wzgledy. Moje sugestie dla EMKA S.A.: Wiekszy szacunek dla klienta oraz dotrzymywanie slowa. Jak obiecuje ze oddzwonie jutro to oddzwaniam a nie olewam moich klientow.

Pracodawca

@Lora

Wsłuchujemy się w opinię naszych klientów. Kilka miesięcy temu przebudowaliśmy cały dział handlowy, wprowadziliśmy elektroniczny system obsługi klienta. Teraz klient otrzymuje od nas ofertę w kilka minut, może ją zaakceptować i po kilku minutach podpisać umowę sposobem elektronicznym a już na drugi dzień mieć pierwszy odbiór odpadów.

Paweł

@Robcio, Mógłbyś napisać więcej w temacie kwestii warunków umowy oraz pracy w firmie EMKA? Napisałeś o urlopach, czy możesz rozwinąć tą kwestie i jak ma się opcja benefitów? Zachęcam Cię do pozostawienia dłuższej wypowiedzi, twoje uwagi posłużą pomocą innym osobom, które chcą lub będą zainteresowane zatrudnieniem w firmie EMKA.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Emka S.A. - Żyrardów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Emka S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Emka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Emka S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Emka S.A.?

    Liczba opinii klientów firmy Emka S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emka S.A.