Mostal

Olsztyn

Opinie o Mostal

marek

Mostal poszukuje osób do pracy w charakterze przedstawiciela handlowo technicznego, Wymagają wykształcenia technicznego, minimum średniego i doświadczenia w sprzedaży lub dostawach elementów rurociągów: kształtek, rur stalowych, armatury przemysłowej. Nie wiem czy warto do nich aplikować jeżeli takowego doświadczenia się nie posiada???

Znany Zleceniodawca

Mileśmy 'nieprzyjemność' gościć tą firmę jako jedną z wielu kooperantów: - wykonanie prac negatywne - pracownicy bez doświadczenia - brak organizacji - zerowy kontakt z właścicielami - firma nie posiada własnej hali ...na stronie [usunięte przez moderatora] znajduje się informacja o 300m2 własnej hali produkcyjnej - firma nie dysponuje i nigdy nie dysponowała własnym działem technologicznym ...informacja ze strony www. - WYSTĘPUJĄ JAKO "MOSTAL" i "ZAKŁAD USŁUGOWY A. SOBOLEWSKI"

UWAGA

Popieram i Ostrzegam!! ...szkoda poświęcać czasu dla tych dwóch "panów" ...no chyba, że ma ktoś ochotę poczuć się oszukany

Zostaw opinię o Mostal - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostal