InPost - Doręczyciel

Opinie o InPost - Doręczyciel

Niezadowolony

Poznański oddział na św. Michała to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałem tam trzy miesiące i zrezygnowałem... człowiek rzadko pracuje krócej niż 10 godzin dziennie, do pracy wykorzystywałem własny samochód, dziennie wykonywałem nim po 40 i więcej kilometrów, a dodatek na paliwo to tylko 150zł... czyli trzeba dopłacać z własnej kieszeni. Codziennie nowy rejon, zanim człowiek wyruszył w teren z poukładaną pocztą mijało kilka godzin. Liderzy bez skrupułów wypuszczają w rejon z absurdalną ilością poczty niemożliwą do wyniesienia... a terminowość doręczenia poczty często już była przekroczona. Dużo formalności do wykonania, wszystkie dokumenty muszą być skrupulatnie wypisywane bo jak nie to z pensji odtrącane są kary... niczym nieudokumentowane oczywiście. Kierownik z oddziału św. Michała nie nadaje się na to stanowisko, prędzej bym go widział jako dyrektora placówki więziennej, zawsze ma swoją rację i wymusza na pracowniku wykonanie zadania... przelewy z wynagrodzeniem powinny zostać wykonane wedle umowy nie później niż 20 dnia miesiąca... na koncie pojawiają się jednak po trzech, a nawet czterech dniach i to nie uwzględniając weekendu. Weksle i miesięczny okres wypowiedzenia umowy-zlecenia skutecznie zniechęciły mnie już do zawierania umów tego rodzaju. Od teraz rozglądam się już jedynie za umową o pracę.

Zostaw opinię o InPost - Doręczyciel - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost - Doręczyciel