Opinie o Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk w Gliwice

Anna Nowy wpis

Bardzo cieszę się ze trafiłam na tą firmę, bo ułatwili mi zawarcie umowy jak zerwanie z nią, bez żadnych komplikacji. Panie bardzo miłe i pomocne, zawsze wychodziłam stamtąd z załatwionymi sprawami i szybko. Prace też szybko udało się znaleźć.

Bisu Nowy wpis

W Gliwicach w manpower pracują leniwe baby przelewów im sie nie chce robić, z firmy konkurencyjnej zatrudnione osoby miały już 4marca na koncie kase,chodzi o zatrudnionych w ngk. Brak słów, cisną sie same wulgaryzmy.

Anty

Podpisuje sie pod wczesniejszymi opiniami, trzeba być desperatem, chcąc być zatrudnionym przez ta firme, naobiecują złote góry, a w praktyce zupełna odwrotność, do tego te śmieszne wynagrodzenie, niekiedy nie sięgające nawet najniższej krajowej. Praca raczej dla młodziutkich chcacych sobie pozyc od weekendu do weekendu. Firma nie godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Manpower Gliwice Iwona Grabarczyk
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lipowa 8 lok. 9