2M s.c.

Zabrze

2M s.c.

Opinie o 2M s.c.

nemo

też mi się tak wydaje @bron.. jeszcze 5-6 lat temu, takie stawki były mega wygórowane i każdy doceniał takie miejsce pracy. Teraz ludzie chcą więcej i więcej, wcale dużo od siebie nie dając pracodawcy.

duża rotacja pracowników

Zostaw opinię o 2M s.c. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2M s.c.