stokrotka

Teresin

Opinie o stokrotka

mlody

Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem Zmianę daniela . ( Mam tu na myśli Pana Gostyńskiego Mariusza ) dwulicowy i fałszywy cwaniak ktory mydli oczy. Dla Twojej informacji nie zostawie tego tak czyli zwolnienia dyscyplinarnego ktore jest bezpodstawne !!! To ze masz swoich pupilkow ktorzy wchodza ci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie znaczy ze innych mozesz traktowac tak a nie inaczej. Gostynski moim zdaniem psujesz tam renome calej tej stokrotki przez swoje cwaniactwo i uwazanie sie tam za wielkiego kierownika chłodni. Jesteś zwykła spasioną parówą i życze Ci byś wpierdalał kamienie z ziemi za to jak podchodzisz do pracowników. Pozdrawiam serdecznie. :D

Zostaw opinię o stokrotka - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stokrotka