Konekta Tech BV

Opinie o Konekta Tech BV

były

Polecam wam super oszusta, krętacza i złodzieja. -brak salarisów -brak kasy -brak wyposażenia ====================================== Konekta Tech BV imie to Samuel. Adres ; Van Deventerstraat 15b AW 3029 Rotterdam, Holland uwaga na niego

Zostaw opinię o Konekta Tech BV - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konekta Tech BV