Opinie o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stiegelmeyer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stiegelmeyer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Hej, na jakie wynagrodzenie jest w stanie u was liczyć konstruktor ?

Tomasz

Wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić ,ale przecież nie każdy pracownik zasługuje na nagradzanie, ja polecam jest ok!!

Michalina

Hej, jaka u was jest stawka dla konstruktora ? Dzięki :)

Jurand

Bardzo słabo to wygląda w chwili obecnej. Z racji nowych inwestycji na terenie zakładu nie ma pieniędzy i trzeba oszczędzać. Podwyżek nie będzie oficjalnie już w tym roku żadnych. Wzrosły za to bardzo mocno wymagania. Miejscami bardzo ciężka praca za śmieszne pieniądze. Zmieniono Dyrektora i jednego z Prezesów. Jak wiadomo nowi muszą się wykazać i mamy coraz więcej pomysłów i rozwiązań niekoniecznie przypadających do gustu pracownikom. Lada dzień będzie jak w pewnej firmie produkującej klamki... Legenda o tym, że do tej firmy ciężko się dostać i dużo płacą już dawno prysła. Te wszystkie okoliczne firmy w powiecie Chełmińskim można wrzucić do jednego worka. Niektórzy przełożeni nie potrafią powiedzieć zwykłego "dzień dobry". Brak możliwości rozwoju i awansu. Nowy pracownik uważany za idiotę i nieważne z jakim doświadczeniem i wiedzą przyszedł. Nikogo to nie obchodzi. (Natomiast wśród przełożonych podobno możesz znaleźć ludzi z wykształceniem podstawowym). Panuje również nieciekawa atmosfera między samymi pracownikami. Pracuję tam już tam kilkanaście miesięcy ale zmieniam za jakiś czas pracę bo nie widać tam perspektyw na przyszłość.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stiegelmeyer Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Dariusz

@Anonim Możesz rozwinąć swoja opinię? Jeśli się kogoś oskarża to trzeba mieć powód !

Nie polecam.

Robert

Nie polecam!!!!!! Duże wymaganie niskie zarobki.Zła atmosfera w zakładzie.

Małgosia

heyka, znajoma byla na rozmowie, bardzo sobie chwalila. Zreszta miala porownanie, bo wczesniej byla na rozmowie w innej firmie. W paru slowach...mila, rodzinna atmosfera. Na poczatku miala stresa, ale po chwili on minal. Na rekrutacji byly trzy osoby, zatem z gory bylo widac ze traktuja rekrutacje powaznie. Przygotowana woda, poczestunek...czula sie naprawde dobrze. Zatem bez stresa mowila, ze warto sie aplikowac i probowac.... Teraz bardzo sobie ceni prace w tej firmie... Nie wiem czy tak tylko mowi, ale widze ze chetnie chodzi do pracy.

sony

hej, sama firma wyposaża prywatne i publiczne placówki służby zdrowia, przychodnie, domy opieki długoterminowej, a także specjalistyczne gabinety lekarskie. asortyment maja mocno rozwinity ale nie wiecie jak odbywa sie u nich rekrutacja? z gory dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Stiegelmeyer Sp. z o.o. - Grubno

• Jak się pracuje w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Stiegelmeyer Sp. z o.o.