Milex kamil

Opinie o Milex kamil

ADRIAN

KAMIL MILEX? szkoda gadac wyzysk nic wiecej na umowie 8.50 euro a co do czego na reke 6.40euro bo niby podatki wysokie (usunięte przez administratora) kota w bambus na kosciach 4 lata i zero szacunku dla pracownika chcesz urlop to Ci nie dadza bo po co Ci? Idioci nie wiem czyja to zasluga ale naprawde powinna sie ta firma zajac telewizja naprawde.bo to co robia z wyplatami to aie nie miesci w glowie zeby brakowalo 150 euro bo niby. Było wolne jakies o ktorym sobie nie przypominam;(OSZUSTWO ROBCIE COS Z TYM LUDZIE!!!!

Zostaw opinię o Milex kamil - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex kamil