Denso Poland Mysłowice

Opinie o Denso Poland Mysłowice

Atmosfera w l firmie do kitu... Z każdej sekundy jesteś rozliczany, lider leń śmierdzący który wysluguje się pracownikami , zarobki są śmieszne jak na pracę na akord żadnych premii/podwyżek. Pracowałem w tej firmie i nie polecam

Zostaw opinię o Denso Poland Mysłowice - Mysłowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Denso Poland Mysłowice